Ono kad Lada prodje na crveno i slupa Ferrari 458 Italia

Ono kad Lada prodje na crveno i slupa Ferrari 458 Italia

hahahahahahah place mi se, slican slucaj kad sam licno ja sad golfom 2 udario u novog bmw 6 :D :D :D ja komiran pijan kroz crveno, drugi vozac takodje :D on uzeo sve na sebe jer vidi da bi ja cijeli zivot otplacivao ostetu :D kresnem golfa nakom sat vremena dogovora s murijom i kuci bez problema... dok je bmw odslepan :D :D :D

ovo je bio rezultat mog rahmetli auta
526353_2885868123210_667840501_n.jpg
 
Legend
Dobro je da ti nije nista bilo, s druge strane pijan kroz cvreno, ,,, nije nimalo smjesno, zamisli da si umjesto novog BMW pkupio zenu sa djecom malom, i ubio nekog. Tvoj golf 1000 KM, samo lakiranje zadnjeg branika BMW jepreko milje... tuga je to... jebes i policiju nasu, znaju pisat kazne za parking, a ubice pustaju bez problema.
 
ganja da ga ubije :D :D :D
a ne ne, mrkli mrak je bio, mnogo iza ponoci kad niko normalan ne vozi, tako da je tesko da zene i djeca tad hodaju ulicom? :D
 
Član
pa sta da mu covjek radi, znaci prodje na crveno i radi njega slupas ovakav auto i jos izgubis dosta vremena, nikad necu skontat ljude koji prolaze na crveno, bio sam i ja mlad i lud ali nikad tako nesto mi nije palo na pamet
inace su ovi vozaci lada bahati i nafurani :D
 
Top