Online Poker - igra li neko?!

Online Poker - igra li neko?!

Član
Dakle da li neko od vas igra Online poker,ne mislim sad na facebooku...nego na stranicama poput Pokerstars,Partypoker ili Mansion i slicno?! Da li je neko uplacivao novac na takve stranice? Jel ima neko uspjeh u tome da zaradi koju marku???

Ja vec duze vrijeme igram i pokusavam da probijem zid da pocne zarada ali cim dan dva krene treci sve izgubim.... u zadnjih par sedmica sam igrao na Pointpoker i stranica je bila uredu sve dok nisam osvojio na freeroll turniru prvo mjesto, dobio sam 24 eura...i onda sam igrao za obicnin stolovima.. sve dok jedan lik nije sjeo za moj stol i pokupio mi 50 eura koja sam prethodna dva dana skupio.. i to 4 puta mi odnese pare sa parom JJ koje je drzao u ruci ...zato sumnjam u tu stranicu jer nije moguce da u roku od sat vremena dobije cetiri puta isti par :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
Eto to je jedno moje iskustvo..ali bilo ih je mnogo... uglavnom nisam dosao do neke zarade preko toga.
 
Član
druze igrao sam ja to sve i vjeruj mi sve je to namjesteno . Kada vide da neko dobije neki veci iznost postave mu BOTA za sto koji mu sav novac izvali. Jedni gdje sam igrao i na svoje gluposti gubio novac je partypoker i fulltilt ovo sve ostalo je smjesno .
 
Član
Pa ja vjerujem u to da imaju takvi sto sjednu za stol i izvuku ti pare ali da li sve stranice imaju takve postupke ili ima i onih koji takvo sto ne rade?!
...davno nekada sam gledao reportazu gdje pojedini njemacki studenti zaradjuju mjesecno po 1000 do 2000 eura preko Online poker-a!
 
Član
jest lahko napravit reportazu i svasta napricat,. nastavi igrat taj poker jedino ako imas viska para a bolje ti je pokloni ih nekom ko neme nego nekom ultra mega bogatom,.,
kolega to redovno igra i cim nakupi malo veci iznos para kako on kaze igra postane teza,. do nekih 1€ kada ima na racunu moze se nesto dobit isto tako ako cesto povlaci zaradjenje pare od njih igra predje na tezi nivoo

savjet sto prije batali
 
Član
I ja sam cuo da je namjestaljak sa tim botovima...igrao sam neko vrijeme..malo nagrnes nekih parica..kad odere te neki papan :D i to u vise navrata..

Tako da ..nema hljeba bez motike .D :lol:
 
Ja sam na fb igrao poker, nakockao 400 mil. i prodam za 200 KM jer mi vise dosadilo... a iskustva imam pregrst.. upravu ste to za bot-a... to je javna tajna svih onih koji pruzaju usluge igranja pokera i zarade... ali iz iskustva vam mogu samo reci, onima koji igraju: uvijek pratite igrace za stolom kako igraju i sa kojim kartama igraju, kakva im je taktika i sl. jer ako je neko tek sjeo za sto, nemojte odmah sa njim ulaziti u neke velike duele... ako izgubite dvije ruke zaredom ili vidite da neko dobiva vecinu ruku, idit za drugi sto... uvijek treba biti OPREZAN, moze se uvijek neka lova zaraditi, samo treba odabrati pravi trenutak kad te idu karte ;)
 
Top