Online gledanje filmova

Online gledanje filmova

Član
Dobra stranica za gledanje domacih i stranih filmova serija.....Samo se registrujete i to je sve...

LINK

Evo ga jos jedan gdje su samo domaci filmovi:
LINK
 
Član
ja sam do sada gledao filmove na ovoj filmovizija stranici, sada kad hocu da gledam pise mi da se video ne moze pronaci, nesto upstream, tako nesto. da li neko zna u cemu je problem
a inace mi je ta stranica najbolja, ima dobrih filmova stvarno
 
Član
ArminM je napisao(la):
ja sam do sada gledao filmove na ovoj filmovizija stranici, sada kad hocu da gledam pise mi da se video ne moze pronaci, nesto upstream, tako nesto. da li neko zna u cemu je problem
a inace mi je ta stranica najbolja, ima dobrih filmova stvarno

to je do njih greska imali su problem sa serverom pa im neki filmovi ne rade ali imas dole tipku prijavi video pa ga prijavis a oni rijese problem....;)
 
Član
e onda cu svaki prijavit,hehe, posto niti jedan nece, od juce mi je to tako:icon_mad:
sad je bas vrijeme za spavanja, a ja cim pocnem gledat neki film uspavam se, i gotov sam:lol:
 
evo jos jedan sajt LINK mada svi ti sajtovi vuku filmove sa jednog mjesta, jer skoro sam trazio neki film registrovao se na njih 5 i na svakom istu gresku izbaci:) tako da sam ja dosao do tog zakljucka, mozda i grijesim!:icon_smile:
 
Član
ArminM je napisao(la):
e onda cu svaki prijavit,hehe, posto niti jedan nece, od juce mi je to tako:icon_mad:
sad je bas vrijeme za spavanja, a ja cim pocnem gledat neki film uspavam se, i gotov sam:lol:

neki rade, neki ne rade. ja bas maloprije pregledao jack ass. evo sad cu jos jedan. znaci da ih ima i sto rade ;)
 
Član
http://www.nicijazemlja.net/portal/

rubrika FILMOVI I SERIJE , od domacih serija , koncerta do d-s filmova :)) i jako dobro radi
 
Top