Okupljanje?

Okupljanje?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
Neznam, sta ti mislis? Ima nas 5-6 trenutno aktivnih (mislim na ove sto postaju). Sto se mene tice ja sam uvijek slobodan i za.
 
i ja sam za veliko DA,ali pricekajte jos malo,dok se jos malo upoznamo,i tako te sitnice,ali ne bi skodilo ni neko MINI okupljanje i upoznavanje...
 
Putovanja.ba
Administrator
Fiesta_Boy je napisao(la):
i ja sam za veliko DA,ali pricekajte jos malo,dok se jos malo upoznamo,i tako te sitnice,ali ne bi skodilo ni neko MINI okupljanje i upoznavanje...


Upravo tako, moglo bi jedno MINI ;)
 
Član
Na to sam i mislio... Koliko sam vidio ima dosta raje van SA, pa mozda kada se malo proljepota i kada Fiesta_Boy nabaci stopke i felgice sa novim gumama :)
 
Putovanja.ba
Administrator
Ja sam mislio da mislis ovih dana, ja mislim da nas je vise iz Sarajeva nego sa strane, a i daki je koliko znam cesto u Sarajevu.
 
Putovanja.ba
Administrator
Evo ovako cemo, prvo da vidimo koliko bi nas doslo, pa cemo sutra i prekosutra skontat termin ako nas bude dovoljno?
Jel moze tako?
 
Član
što se mene tiče i ja sam za, samo nek to bude tamo negdje sledeće sedmice.. Dogovorit ćemo detalje..
 
Putovanja.ba
Administrator
Onda nek tako bude, evo ovdje nek se javi ko je za, a mjesto sastanke i vrijeme cemo se naknadno dogovorit.
 
Član
Ja sam uvijek za i dolazim,ali mislim da bi najbolje bilo za termin recimo: slijedeca subota ili nedjelja tad nas je najvise slobodno???
to je znaci 13 ili 14 januar
eto izjasnite se sta mislite to je moj prijedlog.
 
Putovanja.ba
Administrator
Pa tako bi najbolje bilo, mozda u nedjelju ona je uvijek dosadna i nema se sta radit nedjeljom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top