Okupljanje u svrhu donacije...

Okupljanje u svrhu donacije...

Član
Ališan Omerbašić se rodio 25.12.2010. na Božić.
Da skratim priču. Na Kliničkom Centru Univerziteta u Sarajevu su ga sredili bogovski tako da ne liči na sebe.Naši ljekari navikli, valjda od rata, samo sjeckati. Na nosiću tkivo je jednim dijelom odumrlo, pa su to odstranili, strugali su I tabane. Sad je borba za prstiće na rukama.Nadu daju doktori u Kliničkom Centru Ljubljana, da se ne moraju dirati prstići.

http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/teme/30093-mali-alisan-i-dalje-vodi-bitku-za-zivot.html

Ideja je da napravimo veliko okupljanje na najvecem parkingu i da pokusamo pomoci ovoj bebi koja ni kriva ni duzna mora da se bori za zivot pomagajte ljudi kako znate nek daje koliko god ko moze sve je dobro doslo mjesto vrjeme i datum ce biti objavljeni kroz koji dan a najbolje bi bilo u nedelju 17.04 u 20:00 al bice javljeno sve na vrjeme ako ko ima kakve ideje nek kaze.Hvala unaprjed...
 
Član
Svaka casta na ideji,i naravno odazivam se na ovaj poziv dolazim i donirat cu u skladu sa svojim prilikama ;)
 
Član
podrzavam, svakako ovo treba da nam bude prvenstveno sto mozemo da uradimo, 10km potrosim na glupe kafe i gorivo, a znacit ce ovom malisanu itekako, :cool:
 
Član
Svako u okvirima svoje mogucnosti nek da samo nek ne bude da nas dodje 10 ajmo svi al svi tek tad mozemo pomoci ja sam brumu reko vec evo moja mama je danas na poslu sa kolegama skupila 2300KM ima i nas mali milion koji mozemo dati
 
dolazim i ja aBd insallah i vidjeti cu sa mamom da pokusa na poslu organizovati akciju pa da se skupi sto vise...vrijedi se boriti za svaki zivot a pogotovo za zivot nevinog stvorenja
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
dolazim i ja aBd insallah i vidjeti cu sa mamom da pokusa na poslu organizovati akciju pa da se skupi sto vise...vrijedi se boriti za svaki zivot a pogotovo za zivot nevinog stvorenja

hvala druze sve je dobro doslo moja mama je vec skupila na poslu oko 2000 vrjedi pokusat sve koliko god ko da samo da se skupi i ja cu vidjeti na poslu i donjet sve sto skupim u nedelju napravit cemo jednu kutiju i otice se u pon u banku i sve uplatiti na racun ili ce se cak ljudima direktno otici jer je majka djeteta prijateljica moje mame i tetke hvala svima unaprjed ajmo napravit ovu akciju kako treba napravili smo toliko dobri okupljanja ni za sta nek ovo bude najbolje jer ima svrhu veliku pozzzzz
 
Član
posto je sada u nedelju Gradiska Tuning Show, uz dogovor sa nekom rajom, kontali smo da ovo bude datuma 24.04.2011., nedelja, energoinvestov parking na Stupu, 19h, ali bice jos zvanicno dok se jos malo vidi dali to svima odgovara.
 
Član
evo i nekih slika o cemu se zapravo radi

mmmmmmmmm2.jpg

mmmmmmmm1.jpg


mislim da bi se ovo trebalo organizovati sto ranije jer gledajuci ove slike vidim a nema puno vremena, ovo treba uraditi sto prije.

slike preuzete sarajevo-x.com

Neki od vas možda su već ranije čuli za bebu Ališana Omerbašića, koji je nakon "rutinske" operacije na dječijoj hirurgiji KCUS, dobio sepsu i ljekari mu se bore za život. Do sada je više puta organizovana akcija davanja krvi i trombocita AB- krvne grupe, međutim samo zamjena krvi nije pomogla. Na nosiću tkivo je jednim dijelom odumrlo, pa su to odstranili, strugali su i tabane. Sad je borba za prstiće na rukama.

Nadu daju doktori u Kliničkom Centru Ljubljana, da se ne moraju dirati prstići.

Prije 2 dana je Ališanov otac Omer otvorio štedni račun u Raiffeisen banci, na Ališanovo ime. Ališanov pasoš će biti gotov za 2 dana, organizuje se prevoz i bebin prijem u Ljubljani, svaka pomoć je dobrodošla.
 
Član
tobejarrabi :icon_sad:
najbolje bi bilo da se organizuje kakav skup cak po autima da polijepimo ako treba, kad sta i gdje!
 
Član
ovu nedelju nece dosta raje moci jer se ide za Gradisku, a posto je nedelja za najvise raje neradni dan, ja predlazem da to bude slijedeca nedelja, znaci 24.04. u 19h.
 
Član
Novac se moze uplacivati na racun

KM – 161000-0000000011 poz nab r. 09001109919

EUR - 19000776350

http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/teme/30093-mali-alisan-i-dalje-vodi-bitku-za-zivot.html
 

JD.

Član
ma daleko je 24 april... to treba u ovoj sedmici uraditi, ko hoce da dodje naci ce nacina... nije bitno koliko ce se auta skupiti nego da se skupi novac za donaciju, onaj ko radi nek posalje po nekome ako mu je stalo da pomogne i to je to, manite sad glupih izgovora

eto moze u subotu nekad, ili mozda jos bolje petak navecer i da se u subotu ujutro skupljeni novac odmah uplati...
 
Top