Okupljanje u Srebreniku

Okupljanje u Srebreniku

RE: Okupljanje u Srebreniku vikend

GOLF TZ je napisao(la):
ja sam planirao u galaxis u petak....:icon_smile:

Dodji ti u Trocadero u petak,a subota Galaxis (ako nemas cure)!!!:lol::lol::lol:
A ako imas,koji ces k. gore!:lol:
 
Član
RE: Okupljanje u Srebreniku vikend

j*o vas galaxis, ovo je okupljanje sa autima:icon_confused::icon_confused::icon_confused::icon_confused::icon_confused::lol:
 
Član
RE: Okupljanje u Srebreniku vikend

okupljacemo se ispred galaxisa....ma nemam pojma...vjeruj da nikad jos nisam izasao u galaxis..nego rodjak navalio pa eto mozda i nas vidite....subota nije belaj...imali cura u galaxisu??....:icon_smile:
 
Član
RE: Okupljanje u Srebreniku vikend

GOLF TZ je napisao(la):
okupljacemo se ispred galaxisa....ma nemam pojma...vjeruj da nikad jos nisam izasao u galaxis..nego rodjak navalio pa eto mozda i nas vidite....subota nije belaj...imali cura u galaxisu??....:icon_smile:

bude cura, ali i lete flaše, čekija ofo ono!:lol::lol: kažeš čakijaš svi se okreću:lol::lol::lol::lol::icon_smile::cool::cool:
 
Član
RE: Okupljanje u Srebreniku vikend

zlajaaa je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
okupljacemo se ispred galaxisa....ma nemam pojma...vjeruj da nikad jos nisam izasao u galaxis..nego rodjak navalio pa eto mozda i nas vidite....subota nije belaj...imali cura u galaxisu??....:icon_smile:

bude cura, ali i lete flaše, čekija ofo ono!:lol::lol: kažeš čakijaš svi se okreću:lol::lol::lol::lol::icon_smile::cool::cool:

doci cu onda sa kakvim krkanima..
 
Član
RE: Okupljanje u Srebreniku vikend

hehe dođi:icon_smile::icon_smile::cool: al ajmo sad ozbiljnoo... mislim o okupljanju:cool::cool::cool::cool:;)
 
Član
RE: Okupljanje u Srebreniku, vikendom

ako ima zainteresovanih za sutra, ako bude lijepo vrijeme:icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile::cool: ko bi moga doći sutra nek se javi, da možemo vrijeme odrediti;)
 
Član
RE: Okupljanje u Srebreniku, vikendom

ove nedjelje ja necu moci guzva je s ispitima..al sledece 100%
 
Član
RE: Okupljanje u Srebreniku, vikendom

da sačekemo, šejtana, adija, trabl mejkera...
pa da vidimoo:icon_smile::icon_smile::cool:
 
Član
RE: Okupljanje u Srebreniku, vikendom

:lol::lol::lol::lol: nerko puko:icon_confused: hihihihi:icon_smile:
 
Top