Okupljanje u Srebreniku

Okupljanje u Srebreniku

da hocete dolazit bilo bi svaki vikend al dzabe ja bilo sta organizovat a dodju 2-3 auta, i to koji nisu na forumu...
ja dizem ruke i idem samo na provjerena okupljanja:Lukavac,Ciljuge i Brcko a Srebrenik otpisujem, jebes cunere kad im tate ne daju auto da dodju malo na druzenje
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
da hocete dolazit bilo bi svaki vikend al dzabe ja bilo sta organizovat a dodju 2-3 auta, i to koji nisu na forumu...
ja dizem ruke i idem samo na provjerena okupljanja:Lukavac,Ciljuge i Brcko a Srebrenik otpisujem, jebes cunere kad im tate ne daju auto da dodju malo na druzenje

Ja i nemam auta, a opet dođem. :D
 
Član
Otkad ovo nije bilo aktivno :icon_rolleyes:

Vidimo se ;)

Ko može neka dodje valjda i vrijeme bude fino :icon_smile:
 
Član
ma predveče... opalimo koju fotku, prolafimo, malo zajebajemo Anela za 14 & 17" kombinaciju i kući:D:icon_sad:
 
Član
Valjda naleti i koji chuner sa strane :D

Il ak će biti sutra kakvo okupljanje u TZ da odemo mi gore
 
Član
leon1p je napisao(la):
daki je napisao(la):
Maestral je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
Valjda naleti i koji chuner sa strane :D

Il ak će biti sutra kakvo okupljanje u TZ da odemo mi gore

Danas je SR Tuzla pravila okupljanje , a sutra ne bi rekao da ima :icon_question:

Imal slika nekih ??

Ima, bio je Tala, onaj sa Subaruom i 4 kobasice.

Ali vidim neki linkovi idu za prepucavanja, malo primitivno al et.
Evo baš radi ovog se prepucavaju http://bhstring.net/tuzlauslikama/tuzlarije/viewnewnews.php?id=52390
Nema slika , nisam ništa našao..Nit mi se traži :lol:
 
Član
Ja bi doso rado onako cisto radi druzenje al mi je audin na ljekarskom pregledu :icon_smile::icon_smile: radim neke stvari na njemu tako da ovaj vikend nema sanse a sledece okupljanje bi se moglo doci malo u Sreb. ;) nadam se da ce biti do tad gotov audin ;)
 
Top