Okupljanje Tuzla 20.01.2010. godine u 17 sati OMV Pumpa kod Mercatora

Okupljanje Tuzla 20.01.2010. godine u 17 sati OMV Pumpa kod Mercatora

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
@lsd pa povuc cu te ja kad podem u tz ak nemas prevoza :), ajdd ba dodi da vidimo hocel suljaga opet kasnit :p,
 

LSD

Član
adams je napisao(la):
@lsd pa povuc cu te ja kad podem u tz ak nemas prevoza :), ajdd ba dodi da vidimo hocel suljaga opet kasnit :p,

dje ce kasnit ima 170KS sad pod haubom:icon_question::icon_question::icon_question:

nego ako ja ne uspijem doci ajd ti pokupi i moj kalendar pa navrati mi prekosutra na posao ili ostvavi kod Emine U MOzartu:icon_question::icon_question:
 
Član
@lsd ma moze :) svraticu do tebe ako ne stignes doci, a u mozart cu na kafu svakako ici,ovako il onako :p :icon_smile:
 
Član
Gdje dodje ta pumpa jel kod onog gore Merkatora gdje je ona gimnazija tu idem na vjezbe elektrotehnike mozda vas i vidim.Bio sam i juce u Tz i nisam nikog vidio, mozda Deyu ispred tehnoloskog faxa ima neki auspuh ubija ako je to on:icon_question: ali:icon_exclaim:
 
Početnik
moze li ikako sutra malo kasnije, mozda cemo ja i Ljuboje dolaziti u Tuzlu sutra, oko 19h - 20h? Ako ne, onda cemo zaganjati nekoga od vas da popijemo pice, Roki?
 
Administrator
ja bi trebao doci posto u 18:00 imam ispit... a roki ako ne dodjem kavaz ce pokupiti za mene kalendar;)
 
Član
uuu :) nece to bit okupljanje vec dejt :icon_twisted:,
@vw fan da to je ta benziska preko puta gimnazije m.selimovic
 
Legend
@Pike

Znas ba kad mi dolazimo na OMW 23h pa dalje ... od jupitera jos.. A na jupiter smo poceli dolaziti 97 godine. Znaci samo se lokacija promjenila jer je OMW zgodniji iz vise razloga. I znas ko sve bude u ta doba i znas sta se radi u ta doba ;) nemoj nas ofirat :D
 
ovaj me kolega plaši.....:icon_cry: :lol:
hoces li i ti daki dolaziti?
nekako nikad da se sretnemo jbg....a kofol klubske kolege...:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top