OKUPLJANJE NEDELJA 14:00 VRBANJA

OKUPLJANJE NEDELJA 14:00 VRBANJA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eko je napisao(la):
okey slike... samo treba slikati i raju koja dodje, a ne svaki put auta.. mislim jest to bit .. i okey su slike.. ali ima 20 slika obicnog fiata ( valjda je tvoj :-D ) a nema 2-3 s rajom... znaci sve oki samo slijedeci put malo i raja da se slika...  moje misljenje :)

LP

fiat je moj i slike sam slikao za sebe pa reko da postavim, a sto se tice raje mnogi govore ma sto ces nas slikati, slikaj auta i tako je ostalo na autima.
 

Eko

Član
emirEX_sa je napisao(la):
Eko je napisao(la):
okey slike... samo treba slikati i raju koja dodje, a ne svaki put auta.. mislim jest to bit .. i okey su slike.. ali ima 20 slika obicnog fiata ( valjda je tvoj :-D ) a nema 2-3 s rajom... znaci sve oki samo slijedeci put malo i raja da se slika... moje misljenje :)

LP

fiat je moj i slike sam slikao za sebe pa reko da postavim, a sto se tice raje mnogi govore ma sto ces nas slikati, slikaj auta i tako je ostalo na autima.

to sve stoji ... svaki put iste slike :) ista auta.. samo kazem da MOZDA bi trebalo jednom i ekipu koja dodje slikati .. pa svako s svojim autom i fazoni :))

Poz
 
Administrator
edo_16v je napisao(la):
sto se tice okupljanja, raja se okuplja svake nedelje pa ko moze da dodje dodje.. Ja sam bio malo prosli put, danas nisam mogao i eto. Mislim glupo je sada svake nedelje otvoriti temu okupljanje danas. Vidim i nismo je bio , odkad se objesio nema ga nigdje :)
SAMO VAS GLEDAM!!! :D
e jbg znas kako je a i racunar mi nije radio al evo frka lagano prolazi tako da cu se uskoro vratiti i biti aktivan, pa cemo i neko okupljanje organizovati...pozzz
 
Član
Hihihihihihihihihihihi :D Da se i ja tuspasim! Eto ako je moguce da u sto vecem broju dodjete 13.01.2008. godine jer je tada bilo prvo okupljanje raje s bhtuning foruma da proslavimo tu godinu dana druzenja i palamudjenja na forumu :D Naravno svi su dobro dosli kao i uvijek!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top