OKUPLJANJE NEDELJA 14:00 VRBANJA

OKUPLJANJE NEDELJA 14:00 VRBANJA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
danas nije lose bilo, samo bi trebalo nes skontat, da ne bude obicno okupljanje, mozda neke trke ono sebe radi, il nes slicno...
 

JD.

Član
jedino gdje bi moglo je tamo kod termi gdje je bio onaj street race prosle godine

ali ne sada nego kad zavrse onu cestu koja ide pored, valjda ce biti ono po 2 trake u svakom smijeru pa bi se tu nedjeljom moglo potezati svakako nema auta, da se to organizovati
 
JD. je napisao(la):
jedino gdje bi moglo je tamo kod termi gdje je bio onaj street race prosle godine

ali ne sada nego kad zavrse onu cestu koja ide pored, valjda ce biti ono po 2 trake u svakom smijeru pa bi se tu nedjeljom moglo potezati svakako nema auta, da se to organizovati

ja i ti na CRTU pod obavezno...ti sa CORSOM;)
 

JD.

Član
ma vidjecemo, treba naci nesto definitivno za takve stvari


ma moze se i na glavnoj to raditi, treba mi 5 auta i imate minimalno kilometar ceste eto hehe, ali to bi nakon par puta postao skup sport zbog murije pa bi se tu morala okretati neka lova a ne iz zajebancije, a nema tolikog interesovanja kod nas za takve stvari tako da... :)


@boki hihi nisam ja za toga :)
 

JD.

Član
hahah ma ne mislim zbog auta, nego opcenito nisam ja taj tip mislim poganjam se i ja po gradu ali za tog nekog trkanja nisam, cak ne znam ni startovati kako treba :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top