okupljanje na pisti --Zivinice 27.09.2009

okupljanje na pisti --Zivinice 27.09.2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mr.GreenDevil bio sam danas kod Cameta ici ce i on u nedilju gore i Mire najvjerovatnije ...:cool:
 
Mislim i ja da je najbolje da sebi svako nosi sta hoce,najbitnije da nas bude,ko nemoze u mostar ili bistricak nek nam dode u zivinice...Lokacija je top...Bivsi vojni Aerodrom...Mocno zvuci...navali narode,a svima ostalima zelim lijepo i suncano vrijeme gdje god bili;)
 
bice i defile kroz grad nece vise bit onog GTI-a LOW RIDE:lol::lol:

adi187 je napisao(la):
Mr.GreenDevil bio sam danas kod Cameta ici ce i on u nedilju gore i Mire najvjerovatnije ...:cool:
bio je Came sa mnom u subotu i idemo opet u nedjelju.htio sam i tebe zvat al vidio te s nekom trebom pa reko da ne smetam:lol::lol::lol:
:D:D:D:D:D:D
Doce i bivsi Sux-ov GTI
 
Član
defile kroz grad a iza nas komunalci sa smrkovima sapiru cestu, cadjo rulzzz;):icon_exclaim::icon_exclaim:
 
ma zavrnes pumpu pa je ponovo vrati kad dodjes na pistu. ja sam proso na eko-testu na teh. pregledu.
prije ulaza dizem haubu i zavrnem pumpu al ne toliko nek se vidi da je dizlo :lol::lol::lol:
 
Član
adams je napisao(la):
defile kroz grad a iza nas komunalci sa smrkovima sapiru cestu, cadjo rulzzz;):icon_exclaim::icon_exclaim:

:lol::lol:
ma nema vezeeee..... jos koju kad popijemo
emire ti obeca rostilj jel tako:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top