Okupljanje: Mostar-Pista 14.3.?

Okupljanje: Mostar-Pista 14.3.?

Član
Fakao te onaj odozgo :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: pao sam sa stolice svaka cast Skenerino hahahah jaka je majke mi ja sam ono u 7 mjesecu obal do bola, tibore u tebe je veličina i širina vrlina! :DI zar ti curanije pobrisala sve kad sam te pito za slike i vedeJe :lol:
 
jbg šteta pa ja nisam bio kad se ovo slikalo uvjerljio bih bio pobjednik klasa najveći stomak ili čitaj škemba
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
Fakao te onaj odozgo :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: pao sam sa stolice svaka cast Skenerino hahahah jaka je majke mi ja sam ono u 7 mjesecu obal do bola, tibore u tebe je veličina i širina vrlina! :DI zar ti curanije pobrisala sve kad sam te pito za slike i vedeJe :lol:

Sta me briga druze...ako koja cura voli plocice, nek ide u wc spavat :D
 
Član
Ma nebi mi krivo bilo da ih nisam narucio 2 kvadrata smeđih plocica talijanski i oni mi poslali vreću ljepila a nema povrata novca i sta sad necu se ubit!!!
 
Član
Prvi dan proljeca, naravno bio je i danas meet imam par slicica pa cu sutra staviti evo za pocetak jedan filmic http://www.youtube.com/watch?v=LTPC1ditU5s ;)
 
Član
ma nisam nikog sa foruma ni stigao zvat ono bilo je ocemol ic ili ne, i na kraju smo isli nisam htio nista pisat tu da nebi bilo odgadjanja i td ugl. send mi na pm tvoj br. pa ti javim kad budemo dole iduci put ;)
 
Top