Okupljanje: Mostar-Pista 14.3.?

Okupljanje: Mostar-Pista 14.3.?

Član
Veceras pricam sa Oggyem kako smo zimuz spomenuli jedan meet da se okupi raja malo prije TD-a SR-a i sl. da se malo vozilice izvedu vani da se pokaze sta se zimuz radilo. Pa je prijedlog pao na nadolazecu nedjelju 14.3 da se skupimo malo na pisti, za pocetak da vidimo koliko vas je zainteresirano iz Sarajeva, Tuzle, Mostara i td. da se okupimo na pisti. Mozda i malo mesa na rostilj nabacit popit koji sokic i ic kuci spavat :cool:
Ugl da vidimo koliko vas je za ocemo li sta dogovarati organizirati da se druzimo malo ili ne? ;)
 
Početnik
ajde chuneri, znam da i vi jedva cekate da sezona pocne :D
znaci, ima nas 2-3 iz kaknja, rado cemo da odemo u toplije krajeve iz ove zime, da upoznamo raju, razmijenimo iskustva, malo i pojedemo, popijemo hahah..

jer nema toga kad je street race, malo da se okupimo u opustenijoj atmosferi, ne?
 
BHT Ovisnik
ma donjet cu ja mog velikog,nemojte da se brinete:lol:
nego znate kakva je mostarska bura,a nije ceif tako:cool:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
evo da ja budem prvi;)Jeste danas bili na pisti?koliko vas je bilo?

Bilo je danas dole tonu auta, ja osobno nisam mogao doci, ugl. cujem da je bilo extra.

Eto nadam se da cemo se uspjeti dogovoriti za iducu nedjelju da raspalimo malo mesa na rostilju i zapalimo guma malo :cool:

CoL3-99 je napisao(la):
ma donjet cu ja mog velikog,nemojte da se brinete:lol:
nego znate kakva je mostarska bura,a nije ceif tako:cool:

ma sacekat cemo malo preciznije prognoze pa cemo vidjeti ako ne uspijemo ovu nedjelju onda cemo iducu :cool:
 
Član
ja bi se iz sarajeva dokotrljao samo da vrijeme bude lijepo tj da nema ove ZIMEEEEEEEEEEE smrzoh se :p
 
Početnik
ja nemogu nikako jer u nedelju radim od 12:00h, a traziti da me zamjene i oslobode mi nema smisla samo radi nedeljnog okupljanja.. mozda iduci put nekad ;)
 
Top