OKUPLJANJE Culture Club-a

OKUPLJANJE Culture Club-a

RE: OKUPLJANJE FIAT VOZILA-SARAJEVO

nije mi jasno zasto biras termin okupljanja koji vec postoji i koji je odavno ustaljen 19:00 h nedjelja interex garaza vi sa fijatima ako se osjecate posebnim parkirajte se u poseban cosak :lol: ....salu na stranu ako zelis da vas bude u vecem broju proberi neki drugi termin ....
 
RE: OKUPLJANJE FIAT VOZILA-SARAJEVO

Da mi je registracija gotova ja bi dosao :icon_cry: al nema veze biti ce jos okupljanja hehhe,sretno i fino se provedite ;););););););)

GL and HF !!!!!!!
 
RE: OKUPLJANJE FIAT VOZILA-SARAJEVO

MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
nije mi jasno zasto biras termin okupljanja koji vec postoji i koji je odavno ustaljen 19:00 h nedjelja interex garaza vi sa fijatima ako se osjecate posebnim parkirajte se u poseban cosak :lol: ....salu na stranu ako zelis da vas bude u vecem broju proberi neki drugi termin ....

drug u interexu je svaki dan,,a mi smo ovo ovdje samo nedeljom,tako smo se dogovorili i tako ce i ostati,,opredjelili smo se tako ha ja,,no h8 :)
 
Član
RE: OKUPLJANJE FIAT VOZILA-SARAJEVO

Ma kome blize nek dodje kad hoce.
Valjda cu se i ja skaniti nekad da dodjem na sledeca okupljanja....

A Talijani su to, kulturica nego sta, po vrsti auta koji vozi mozes u 80% slucajeva predvidjeti profil vozaca...
 
Član
RE: OKUPLJANJE FIAT VOZILA-SARAJEVO

Pozdrav evo od sinoc par fotki sa okupljanja,redline nije bio u mogucnosti,a bio je jos par koji su morali ranije otici zao nam je al boze moj:icon_rolleyes:...evo i par slicica sto se sinoc zalomilo do kasno...hehehe:lol::lol:
 

Prilozi

  • okupljanje1.JPG
    okupljanje1.JPG
    46,6 KB · Pregleda: 53
  • okupljanje2.JPG
    okupljanje2.JPG
    26,4 KB · Pregleda: 29
  • okupljanje.JPG
    okupljanje.JPG
    51,7 KB · Pregleda: 78
  • okupljanje3.JPG
    okupljanje3.JPG
    37,3 KB · Pregleda: 66
  • okupljanje4.JPG
    okupljanje4.JPG
    72,2 KB · Pregleda: 76
Član
RE: OKUPLJANJE FIAT VOZILA-SARAJEVO

polako polako al sigurno sve je vise i vise clanova koji pocinju redovno dolaziti na okupljanja... :) pozz:cool:
 
Legend
RE: OKUPLJANJE FIAT VOZILA-SARAJEVO

_FreaK je napisao(la):
polako polako al sigurno sve je vise i vise clanova koji pocinju redovno dolaziti na okupljanja... :) pozz:cool:

bit ce.. samo to dobro razglasite, odredite redovan termin, i bit ce raje i sa drugim autima naravno ;)
 
Član
RE: OKUPLJANJE FIAT VOZILA-SARAJEVO

Nedelja 11.o4.2o1o OMV-Bare okupljanje, i molimo bez divljanja,gasanja i ostalih gluposti...
 
RE: OKUPLJANJE FIAT VOZILA-SARAJEVO

Ja imam Yugeca neznam uklapam li se i ja tu posto mi je motor iz Fiata :lol::lol::lol: :cool: znaci moze svako doci da gleda onda eto me u Nedelju!!!;);)

Neznam dali se ja uklapam u taj rang sa Yugecom posto mi je motor od Fiata :lol::lol: ;) vidim super vam ide neka samo nastavite a ja dolazim u Nedelju ABD da i ja malo prosnjuham!!!;););)
 
Član
RE: OKUPLJANJE FIAT VOZILA-SARAJEVO

OKUPLJANJE OMV-U U BARAMA U NEDELJU 18.4.2010. SA POCETKOM U 20:00h.
OKUPLJANJE JE CISTO ZA LJUBIMCE FIAT VOZILA PA DA VIDIMO STA NAM TO FIAT OD VOZILA NUDI U SARAJEVU,A USPUT NARAVNO JE TU I DRUZENJE.




NO SELJAKLUCI !!!
 
Član
RE: OKUPLJANJE FIAT VOZILA-SARAJEVO

POSTOVANI POSJETIOCI FORUMA,

Dana 16.05.2010 godine sa pocetkom u 20:eek:o h okupljanje OMV-Bare.Svim ljubiteljima cetverotockasa poziv je otvoren...VIDIMO SE:smajli11:


Ne SELJAKLUK:icon_smile:
 
Top