OKUPLJANJE - CILJUGE

OKUPLJANJE - CILJUGE

Član
Šta je sa pistom , zna li ko šta jel se može ući kako :icon_question::icon_question::icon_question::icon_question:
 
Član
Bruda to ti jaranu ne vjerujes haman??
Pista se moze dobit haj da tako kazem....
Al sta ti vrijedi je dobit bzz to jest ispucavat bonus kod ljudi za pistu za jedan nad i to je to...
Bolje je cuvati taj bonus ako se bude pravilo sta malo zece da se moze sta i zaradit usput.
A sad ganjat pistu da dobijemo onako reda radi druzenja tu je bas gubljene bonusa bruda kod drugih sto nam moze nekad potrebat taj bonus za nesto drug...
Nadam se da me kontas i ovo sam isto ti reko u Ned. ;)
 
Član
Ja mislim da bi se sa Aero klubom Tuzla/Fenix (ko vec je ono zagradio) moglo dogovoriti svasta. Ali na ozbiljnom nivou. I njima treba sredstava za odrzavanje piste itd itd da se klubovi udruze pa sa njima naprave dogovor o zajedinickom koristenju/odrzavanju sada kad je onaj prostor zagradjen mogle bi se i klubske prostorije neke pravit itd mislim da cak ima i onih b-huts koje bi se mogle iskoristiti. ono mjesto ima extra potencijal samo neko treba ozbiljno se uhvatiti tog posla sto je kod chunera visa matematika nazalost, vazno je slajdrat pred mozartom, proletit juznom magistralom 200, savit se oko bandere i to ...

https://www.facebook.com/pages/Pilotska-skolaFENIX-Tuzla/139030269496222
 
Član
Mensur84 je napisao(la):
Bruda to ti jaranu ne vjerujes haman??
Pista se moze dobit haj da tako kazem....
Al sta ti vrijedi je dobit bzz to jest ispucavat bonus kod ljudi za pistu za jedan nad i to je to...
Bolje je cuvati taj bonus ako se bude pravilo sta malo zece da se moze sta i zaradit usput.
A sad ganjat pistu da dobijemo onako reda radi druzenja tu je bas gubljene bonusa bruda kod drugih sto nam moze nekad potrebat taj bonus za nesto drug...
Nadam se da me kontas i ovo sam isto ti reko u Ned. ;)

Ma vjerujem , ja tebi neg onako pitam , je znaju oni šta u vezi piste ;) abd Tuning & Styling i 402m uskoro se vraća na onu pistu :icon_smile: ;)
 
Legend
Ja znam tog lika iz avio te organizacije, neznam jel gazda il sta je al znam da je pilot i da ima svoj avion, da vrsi obuke itd.
 
Član
leon1p je napisao(la):
Ja mislim da bi se sa Aero klubom Tuzla/Fenix (ko vec je ono zagradio) moglo dogovoriti svasta. Ali na ozbiljnom nivou. I njima treba sredstava za odrzavanje piste itd itd da se klubovi udruze pa sa njima naprave dogovor o zajedinickom koristenju/odrzavanju sada kad je onaj prostor zagradjen mogle bi se i klubske prostorije neke pravit itd mislim da cak ima i onih b-huts koje bi se mogle iskoristiti. ono mjesto ima extra potencijal samo neko treba ozbiljno se uhvatiti tog posla sto je kod chunera visa matematika nazalost, vazno je slajdrat pred mozartom, proletit juznom magistralom 200, savit se oko bandere i to ...

https://www.facebook.com/pages/Pilotska-skolaFENIX-Tuzla/139030269496222

Ma malo je to teze druze jbg.nemoze se svakom dokazat neke stvari jbg. Sve je to gore bilo ok.dok neki nisu poceli da slajdraju po njihovim linijama koje su ljudi sebi obiljezili i smece ostavljali gore...
Al kosto kazes treba preuzeti malo ozbiljniju incijativu po tom pitanju...
Mada kad smo je imali nismo znali da cijenimo to niko nam nije kriv sami smo sebi skocili u stomak?
Kad je se govorilo da se ne hlupaju flasice staklene po pisti,da se ne baca smece da se ne slajdra po linija koje su obiljezili ljudi koji koriste za Pilotkse obuke niko to nije fermo ni jedan posto...
Eh sad kad je nemamo kako bi da se vrati nazad....
 
Član
Evo ja baš svojim iz SRT Lukavac , da vidimo u nedelju rostilj da se skupe pare i da idemo na Jezero Bistarac il Ontario :) :cool: al opet ćemo vidjet.
 
Legend
Fotografije danas u toku dana, i video klipovi, ali u odvojenoj temi, jer ovo je okupljanje tema, a danas je bio pravi i prvi Free Race, i bilo je pre dobro, i pre jebeno.

Jedan BMW Crko, i jedan golf II odbijao da crkne cijeli dan :)
 
Član
Jedva čekaaaaaaaaaam ;)

600786_10200303322760735_748730987_n.jpg


Ovaj bmw-e crko ..:icon_question::icon_question:
 
Top