OKUPLJANJE - CILJUGE

OKUPLJANJE - CILJUGE

shurda je napisao(la):
na pistu se uslo tako sto je kapija skinuta sa baglama,,ono sto su oni zavarili je ostalo kako je i bilo samo sa baglama skinuto i jedna strana kapije je bila prohodna;)

i ja sam konto doc ali nije niko napiso da se moze uc na pistu...
sljedeci put ABD dolazim i ja :lol::lol:
 
Član
Jbg-a skinuli kapiju samo baglame,a najbrzi je bio bmw 328i a poslije njega shurda sa svojim GSI-om kojim se moze ponosit,nije da dobro ide,ide predobro..Surda samo odrzaji auto i cuvaj gha :D :cool:
 
Član
Bila su sinoc dva kadeta obadva siva jedan je 1.3 a drugi govori mi jaran da je 1.4 Benz :D ..Sinoc ograda bila skinuta i vracena je na mjesto na kojem je bila :D
 
Član
jeben start:cool:....na tvom mjestu ja bi sad iso da uradim chip:cool: 130 stock + chip + 4motion EXTRA;)
 
haso je napisao(la):
jeben start:cool:....na tvom mjestu ja bi sad iso da uradim chip:cool: 130 stock + chip + 4motion EXTRA;)

razmisljam druze... al sad ima i dobri stvari i losi kod tog chipa... danas oko 2 idem majstoru katalizator mi zacepljen... zato je samo dobro iso na startu i kasnje ga tusio... pa odo da to vidim...
 
Semi_ibiza TDI je napisao(la):
stilo 1.6 16v je napisao(la):
Semi_ibiza TDI je napisao(la):
evo od jucer

http://www.youtube.com/watch?v=0YYst6TrFf0&feature=youtu.be

golf 4 nije chipovan... na ovom snjimku pise da jeste... pa to ispravi...;)

Meni nije izgledo brzi od 96kw al et ja cuo da ima chip pa napiso , ispravit cu ;)

nema chip... sad bas pisem gore u temi, planiro sam... al kad i kao neznam... mozda sad na ljeto...
 
Top