OKUPLJANJE - CILJUGE

OKUPLJANJE - CILJUGE

Član
RE: OKUPLJANJE - CILJUGE - NEDJELJA 28.08.2011 oko 17h

moze li na PM broj telefona ,,jer neznam ja doci do te piste,,znam da se skrene za dubrave onde poslije ljubaca lijevo na semaforu,,al kasnije neznam gdje skrenut,,ima ona pista gdje auta prolaze prema kalesiji ali nije to ta,,jel ima negdje prije skretanje:icon_question:
 
Član
RE: OKUPLJANJE - CILJUGE - NEDJELJA 28.08.2011 oko 17h

skrenes tamo gdje pise dzamija <- :lol:
 
RE: OKUPLJANJE - CILJUGE - NEDJELJA 28.08.2011 oko 17h

otici cu ja da vidim kakav je prilaz tamo(i kod mene je nisko ipak) a ako nista mozemo na basigovacko jezero svi(2 minute od piste),ima parking ispred a i lokacija je top za jedan skup(worthersee-samo u zivinicama)

shurda je napisao(la):
moze li na PM broj telefona ,,jer neznam ja doci do te piste,,znam da se skrene za dubrave onde poslije ljubaca lijevo na semaforu,,al kasnije neznam gdje skrenut,,ima ona pista gdje auta prolaze prema kalesiji ali nije to ta,,jel ima negdje prije skretanje:icon_question:

prodjes ljubace,pa strasanj i na semaforu ides pravo,prodjes kroz zivinice i slijedeci semafor(koji nije u funkciji) odma posle vulkanizerske radnje skrenes lijevo i picis samo pravo( ima samo jedna krivina prije piste od tog semafora),prodjes pokraj pijace(s lijeve strane ostaje) i slijedecih 500m je pista...nemozes profulati jer je pista kraj puta odma ;)
nadam se da cu i ja moci doci,mada sam malo nagrebusio sa ambrozijom :icon_cry:
 
RE: OKUPLJANJE - CILJUGE - NEDJELJA 28.08.2011 oko 17h

slabo skroz....pista je sa dvije strane okopana,i tesko je doci do nje..ja se danas nisam usudio penjati preko prelaza :icon_sad:

a i ako ima neko da je hafifan na ambroziju(ja sam) neka nikako ne prilazi jer je puklo polje od nekih 20 duluma same ambrozije odma do piste,ja konto neko psenicu posijao,i vjerujte kad sam izasao iz auta da me je strefio slag ko motkom preko glave....evo jos me oci peku...


aaaaaali.. mozemo se dogovoriti da dodjemo na parking kod interex-a ili binga (ali bez divljanja :icon_mad: ) na sickom,velik je parking a i moze se kafa popiti unutra(klimatizirano je :D ) kada nam sunce sprzi ovo malo mozga ;)
blizu nam je svima a lako je naci :icon_smile:
 
Član
RE: OKUPLJANJE - CILJUGE - NEDJELJA 28.08.2011 oko 17h

ja neznam kako uc na pistu preko te trave

a shurda kako si ti objasnio svoju putanju nebi dosao na pistu ciljuge vec na pistu masle :lol:
 
RE: OKUPLJANJE - CILJUGE - NEDJELJA 28.08.2011 oko 17h

edo_benz je napisao(la):
ja neznam kako uc na pistu preko te trave

a shurda kako si ti objasnio svoju putanju nebi dosao na pistu ciljuge vec na pistu masle :lol:

ma moze se uci prekoputa skretanja za basigovce,pa do lovista i onda preko trave ali je to malo pozajebano ko ima spusteno auto :icon_sad:



 
RE: OKUPLJANJE - CILJUGE - NEDJELJA 28.08.2011 oko 17h

valjda ce bit nesto, ja sam planiro doc a ne bi volio da bude ja dodjem a pista prazna ko sto se znalo desavat :lol::lol::lol:
 
Član
RE: OKUPLJANJE - CILJUGE - NEDJELJA 28.08.2011 oko 17h

izgleda da bi se moglo polako preci preko ovog makadama, vidimo se oko 17h:cool:
 
Član
RE: OKUPLJANJE - CILJUGE - NEDJELJA 28.08.2011 oko 17h

daj haso nemoj da i ja dodjem dzaba..postim druze pa nije fer sad da idemo u neki restoran ili tako nesto..mislim jel def. da ce se ici na pistu:icon_question:
 
RE: OKUPLJANJE - CILJUGE - NEDJELJA 28.08.2011 oko 17h

ma ako vam je jebada doci na pistu hamo kao sto sma naveo na sicki a parking ispred binga ili interex-a ;)
 
Član
RE: OKUPLJANJE - CILJUGE - NEDJELJA 28.08.2011 oko 17h

shurda je napisao(la):
daj haso nemoj da i ja dodjem dzaba..postim druze pa nije fer sad da idemo u neki restoran ili tako nesto..mislim jel def. da ce se ici na pistu:icon_question:


mi dolazimo druze, a vidis po slikama da se moze uci...ali ako ne budemo mogli evo nermin ima prijedlog;)
 
RE: OKUPLJANJE - CILJUGE - NEDJELJA 28.08.2011 oko 17h

super okuplajnje bilo,finih autica... nazalost sam porazen od duje sa 90ks,mada me nije zacudilo ali nebi da sad pravdam poraz ;)
do vozaca je:icon_smile:
 
N

nenad

RE: OKUPLJANJE - CILJUGE - NEDJELJA 28.08.2011 oko 17h

Znaci moze se uci na pistu? Moram i ja navratiti ako dogovorite sta za sljedeci vikend :)
 
Top