Okupljanje 12.08.07'

Okupljanje 12.08.07'

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozivaju se svi zainteresirani clanovi foruma na okupljanje. Isto mjesto i istovrijeme. Vrbanja parking 19:00.

samo bez divljanja da nas ne otjeraju :D
 
Član
I come in peace ! :) Hocu puno slikica skodilaka dajte kakvih umjetnickih! Emire nemoj da te ganjam :D heheh Vidimo se sutra
 
Član
ima li sanse da dodje ko pred mene posto nisam iz sarajeva i neznam gdje se nalazite??? ako ko moze nek mi javi mob pa da se cujemo!
 
Putovanja.ba
Administrator
Znas li gdje je OHR? Vrbanja ti je odma preko puta tj. parking na kojem se okupljamo.
 
Član
neznam gde je ohr, sad sam se cuo sa legionarom, rece mi on da to dodje negdje oko skenderije pa ako ko moze na skenderiji da me saceka... samo mi javite da znam posto ja moram oko 5 krenuti moram polako nemam vozacke:icon_twisted:
 
Član
nikola16v je napisao(la):
neznam gde je ohr, sad sam se cuo sa legionarom, rece mi on da to dodje negdje oko skenderije pa ako ko moze na skenderiji da me saceka... samo mi javite da znam posto ja moram oko 5 krenuti moram polako nemam vozacke:icon_twisted:


dodjes na skenderiju i picis onom cestom kuda trola ide i ides suprotno od smijera za bascarsiju. vidjet ces mozda nakon nekih stotinjak metara sa svoje desne strane veliki parking i to ti je vrbanja. predjes most i na vrbanji si. bolje ti nisam mogao objasniti. evo mapa ako ti je lakse

6f4nm89.jpg
 
Administrator
dobro okupljanje dosta raje i auta, i svaka cast "nikola16v" koji je na okupljanje dosao iz Foce...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top