okupljanja sirom BIH

okupljanja sirom BIH

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja_i_Moj_GTI je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
Fele je napisao(la):
Pa mi pisemo na bhtuning-u o okupljanju i dogovaramo tu, znaci VW ako hoce ponovo kazem bujrum, sam si spomenuo to odvajanje VW i to me ne zanima, to uzimanje vaseg fola, izvinite molim vas, okupljajte se svaki dan ako hocete ja cu da postujem, isto kao sto i AMK Carbon napravi sam svoje okupljanje bez ostalih.

Usput predsjednik VW kluba Croatia vozi Hondu pa sta?

tesko je to pojedincima objasniti. al sta ces

eeeee, al vw je vw, konkurencija svima....hahahahahha...

meni bogami nije ;)
 
Član
Ja ovo nisam ni vidio dosad! Kao prvo mi iz VW-CLUB-a smo se dogovorili za malu promociju vw-cluba, tj da obidjemo nase clanove u drugim gradovima i nastojacemo da nam to bude praksa. Kao drugo niko nikome ne brani da dodje ili ne daj Boze da neko pomisli da nije dobrodosao na bilo koje putovanje sa nama!!!
Mi smo svi tu raja!
 
Član
Fele je napisao(la):
Sto lock?!

Sta sad nismo dobro dosli na VW okupljanja pa nesmijemo mi organizovati jedno?

Hajd da vidimo zainteresovane iz drugih gradova. Pa da organizujemo.

P.S. necemo ici u off i pricati o ovom VW okupljanju dakle bavimo se organizacijom okupljanja za sve ljubitelje automobila pa i za VW koji su dobro dosli :)


Niko nije rekao da niste dobrodosli niti je to tako, sta naprotiv ste i vise nego dobrodosli!
 
emire otvoreno reci kad kažeš da se pojedincima nemože obajasnit da misliš na mene i ove izjave su ti niđe veze.....jer tu se nisu pojedinci bunili nego ja sam
 
Član
ej ljudi ovo je vec otislo predaleko,ajd ovako,ja i sale cemo se cuti i dogovoriti,a i doci cemo 18.02 na vrbanju,i ja cu gledati da povucem par ljudi i firmi tipa:bihamk,sabekomerc,unionkomerc,i tak te da ih angazujem za malo sponzorstva,bar pice i jelo za okupljanje.
Ja imam par ideja nadam se da bi se mogli ukljuciti i ovi iz amkcarbon.Ako ima ko da govori o tome,dobro ili lose,neka pise,a ne ko odrzava kakva okupljanja i svadje izmedju klubova.PONASATE SE KO MALA DJECA!;))
POZZ
 
Putovanja.ba
Administrator
Astra je napisao(la):
dakle macani,17og okupljanje u sarajevu ili ne?

Trebalo bi, provjeri dan dva prije da nema nekih promjena. Ali nebi trebalo biti, jer i po snijegu i kisi se okupljamo :lol:
 
Član
ok doce nas iz zenice par auta.. molio bih sve ostale koji su iz ze nek se jave na PP da se dogovorimo ... pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top