Okupljane na Ciljugama

Okupljane na Ciljugama

Član
Evo ovako da vam javim da sam pistu uspio dobit :cool: pa ako ste zainteresovani u Ned.da se druzimo...
Svi koji su zainteresovani da udju sa autom unutra,morat ce napisati svoje Ime i Prezime i broj licne karte.To mozete poslati meni u privatnu poruku ili ako ste clan nekoga kluba napisi te spisak imena i dostavite mi ga od srijede eventualno do cetvrtka.
Da bi mogli uci unutra sa autom u bazu to jest moramo proci kroz vojni dio baze da bi izasli dole na onaj dio piste.Ulazak bi bio u koloni i nebi bilo ulazenja i izlazenja pojedinacno znaci.
Okupljanje bi pocelo u 14h mislim da je to neko normalno vrijeme ako vam ne godi javi te da mozemo pomaci vrijeme da bi odgovaralo svima.
Ako bi bilo zainteresovani do cetvrtka moramo znati imena svih koji ce uci unutra sa autima i po zavrsetku druzenja smece ne smijemo ostaviti iza sebe to jest ako planiramo opet da budemo na tom mjestu ako ne planiramo onda ostavite smece i pistu komotno posle mozemo da zaboravimo ;)
 
Član
3619_144701549045834_1146900509_n.jpg



Event na Facebooku : https://www.facebook.com/events/374546565996124/?fref=ts
 
Član
sutra ti saljem svoje podatke, gledaj pa digni kakav kredit :D
s tim da ne garantujem da cu dolazit
 
Član
Ok.druze samo posalji u Privatne poruke Ime Prezime i broj licne karte posto se ulazi gore na kapiju pa moram im dati podatke u cet.da imaju i svi koji budu ulazili uci cemo i koloni i tako cemo isto izaci.
Znaci nece se moci pojedinacno nista
 
Član
mozda bi nas se vise skupilo kad bi subotom u 14 h pocelo okupljanje ?
Sta misle ostali u vezi toga, ili to mora da bude nedjelja
 
Član
ma dobro nije to neki problem, gore je to sto nema izlazenja i ulazenja kad hocemo, kad vec dajemo svoje licne podatke red bi onda bio da ja sa pokazom svoje licne udjem i izadjem kad hocu.
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
ma dobro nije to neki problem, gore je to sto nema izlazenja i ulazenja kad hocemo, kad vec dajemo svoje licne podatke red bi onda bio da ja sa pokazom svoje licne udjem i izadjem kad hocu.

Bruda ne palamudj dosta molim te godil godi ako ne onada jbg.sta ti ja mogu pa ja....
takava su pravila druze i budi zahvalan sto je se i ovo zavrsilo ;) Nece ti vojnik otvarat kapiju dole svako 10 ili 15 min.jbg.
 
Član
Mensur84 je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
ma dobro nije to neki problem, gore je to sto nema izlazenja i ulazenja kad hocemo, kad vec dajemo svoje licne podatke red bi onda bio da ja sa pokazom svoje licne udjem i izadjem kad hocu.

Bruda ne palamudj dosta molim te godil godi ako ne onada jbg.sta ti ja mogu pa ja....
takava su pravila druze i budi zahvalan sto je se i ovo zavrsilo ;) Nece ti vojnik otvarat kapiju dole svako 10 ili 15 min.jbg.


Bas tako Redzane upravu si, trebamo biti zahvalni Redzanu sto nam je ikakooo izganjao dozvolu za pistu, znamo svi dobro da je gore tesko bilo izganjati dozvolu za bilo kakva okupljanja, tako da sad sitnice ostavimo po strani, dodjite da se druzimo i uzivamo :cool:
 
sve pohvale za pistu... to je najbolje mjesto za okupljanje... ima i neku "tradiciju" a i mjesta za povlacenje i za sve...

dolazim u nedjelju...
 
Član
Ervix_focus je napisao(la):
Bratane svaka cast, zovem te ovih dana da sta dog ako ne onda u subotu sigurno se vidimo abd :)

Hvala bruda ;) zovi nije frka ja sam uvijek za :cool: A vidimo se 100% u subotu bruda reko sam ti da mi ostavis hastal ;)

stilo 1.6 16v je napisao(la):
sve pohvale za pistu... to je najbolje mjesto za okupljanje... ima i neku "tradiciju" a i mjesta za povlacenje i za sve...

dolazim u nedjelju...

Hvala druze ;) Samo bi te zamolio ako si clan nekog kluba da das svoje podatke znaci ime i prezime i broj licne karte to ce trebat da se moze uci...
Ako nisi clan nikakvog kluba onda mi posalji u privatne poruke svoje podatke i podatke ako ce biti suvozaca kakvih ;) Vidimo se u Ned.ako bog da :icon_smile:
 
Član
Najvjerovatnije da ce biti 7.7.2013 opet nesto slicno
Al cemo to znat uskoro sve detaljno kako cemo napravit trke dali po kw ili po ccm

U glavnom cete znati sve pocetkom juna

I volio bi da cujem vase prijedloge dali da radimo po ccm ili po kw
 
Top