Ojacanje kvacila

Ojacanje kvacila

Član
Kod mene na petici je pukla racva vode i zbog toga je proklizivao a novo kvacilo tj set radjen.zamijenio racvu i uradio pobovo nitovanje lamele i vjeruj da imam osjecaj da je ta nitovana lamela mnogo bolja nego fabr.a mozda ti na nekom semeringu pusta ulje il nest slicno.skini i provjeri
 
Super Moderator
a kako mislis pojacanje kvacila ?
uz mjenjac
lamela korpa druk lezaj viljuska druk lezaja i zamajac.
stvarno nekontam. ?
kod tebe ba lamela sjebana od tih skripova , mozda trazit neku kvalitetniju ili
???

ne kontas zato sto nisi upucen u to a mjesas se :)

a evo da vidis punta koji ima skoro 3 puta vise KS od standardnog



ima li za punta kupiti vec kvacilo stage 1 npr? sad si me prepo s tim valeo, jer sam i ja na alfu htio staviti sada set valeo koji valjda dodje i fabricki? sad moja lamela ne klize iako je pri kraju, al druk i korpa ne valjaju
 
ne kontas zato sto nisi upucen u to a mjesas se :)

a evo da vidis punta koji ima skoro 3 puta vise KS od standardnog



ima li za punta kupiti vec kvacilo stage 1 npr? sad si me prepo s tim valeo, jer sam i ja na alfu htio staviti sada set valeo koji valjda dodje i fabricki? sad moja lamela ne klize iako je pri kraju, al druk i korpa ne valjaju
sa 80hp na 300+ i vise nego si reko.
bas me zanima koliko to auto izdrzi :)
 
Ovo procitas i vidis sta je sve radjeno da ne lupas gluposti i spams svaku temu.
http://alfisti.hr/forum/index.php?topic=71471.0
Ovo procitas i vidis sta je sve radjeno da ne lupas gluposti i spams svaku temu.
http://alfisti.hr/forum/index.php?topic=71471.0
da nema google-a nebi znao ni guma kako se duse , na tom puntu je rijec tek oko 200 hp a vec sve ppla motora nije njegov. a sta bi bilo za 300+
ja licno znam za jednu vr6 2.8 , ima oko 400 430 i mogla bi jos.
ali je bukvalno sve od drugog auta.
i to odma nije to auto. jel ti ustvari uopste i kontas sta hocu d ti kazem?
 
Član
da nema google-a nebi znao ni guma kako se duse , na tom puntu je rijec tek oko 200 hp a vec sve ppla motora nije njegov. a sta bi bilo za 300+
ja licno znam za jednu vr6 2.8 , ima oko 400 430 i mogla bi jos.
ali je bukvalno sve od drugog auta.
i to odma nije to auto. jel ti ustvari uopste i kontas sta hocu d ti kazem?
Kontam ja sta ti hoces da kazes onda ne mozes nikako tunirat auto ni uraditi cip. Cim uradis cip nije vise to fabricka mapa nego neka druga i odma nije to auto. :D
 
Super Moderator
da nema google-a nebi znao ni guma kako se duse , na tom puntu je rijec tek oko 200 hp a vec sve ppla motora nije njegov. a sta bi bilo za 300+
ja licno znam za jednu vr6 2.8 , ima oko 400 430 i mogla bi jos.
ali je bukvalno sve od drugog auta.
i to odma nije to auto. jel ti ustvari uopste i kontas sta hocu d ti kazem?

ne 200.. trenutno ima fino preko 200KS na tockovima i + nitro
 
JTD izdrzi vise od TDI,a taj punto je sada 16v,dok je bio 8v sve je bilo stock na motoru osim turba i ubrizgavanja.
 
Član
differential-limited-slip.jpg
;);)
 
Top