ogrebotina na autu

ogrebotina na autu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e ovako raja, imam par ogrebotina na autu . Skinula se farba i bojim se ako budem vozo po kisi da ce se sjebati(pordjati) i sada kako bi ja to mogo dobro uraditi ali da se sto manje pozna .
 

gox

Član
jedino mozes napraviti korektor svoje boje u prodavnici boja i lakova lagano zafarbati ta mjesta onda kad se osusi uzeti vodobrusni smirgl 2500 i presmirglati i kad matira ispolirati 3m-ovom pastom ;)
 
Član
GOX01 je napisao(la):
jedino mozes napraviti korektor svoje boje u prodavnici boja i lakova lagano zafarbati ta mjesta onda kad se osusi uzeti vodobrusni smirgl 2500 i presmirglati i kad matira ispolirati 3m-ovom pastom ;)

ma znam imam ja vec boju izmiksanu, izmikso je ja ista ko moja od auta .
 
BHT Ovisnik
cek,znaci ako imam ogrebotina na autu mogu zamutiti boju u prodavaonici lakova,kuda su te vece ogrebotine prespricati i ismirglati sa vod. 2500 i ispolirati ? ja vjerujem da taj od 2500 nije ni malo grub,al opet moze li on tajlak sastrugati
 

gox

Član
CoL3-99 je napisao(la):
cek,znaci ako imam ogrebotina na autu mogu zamutiti boju u prodavaonici lakova,kuda su te vece ogrebotine prespricati i ismirglati sa vod. 2500 i ispolirati ? ja vjerujem da taj od 2500 nije ni malo grub,al opet moze li on tajlak sastrugati

ma ja ja sam radio haubu bila mi ostecena od kamencica napravi li ko lak zenski za nokte i samo lagano predzes a 2500 je polir smirgl i nema samse da ti osteti lak samo ga matira i ujednaci boju i onda polirka odradi svoje ;);) provjereno
 
BHT Ovisnik
aha,jer mi je neki dušmanin a obe strane auta iza vrata sa ekserom ilikljucem iscrtao auto,a nebih radi toga odmah lakirao komplet auto jer nemam novaca,a bode mi u oči:cool: samo jel ti smuti u pips ili moram s kompresorom to prefarbat
 
to se radi sa razređivačem za ušpricavanje, tj boja se ušprica
samo na mjesta gdje je neka ogrebotina ili sl, tako da se ujednači
sa starom bojom, mada po meni nije to to dok se čitava površina ne
ofarba, bilo vrata, blatobran ili sl. mada ni ovo nije loše za prvu pomoć
 

gox

Član
CoL3-99 je napisao(la):
aha,jer mi je neki dušmanin a obe strane auta iza vrata sa ekserom ilikljucem iscrtao auto,a nebih radi toga odmah lakirao komplet auto jer nemam novaca,a bode mi u oči:cool: samo jel ti smuti u pips ili moram s kompresorom to prefarbat

ma jok smuti ti ko lak za nokte u bocici dobijes cetkicu sve kakvo uspricavanje :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top