ogrebana fabia

ogrebana fabia

Član
Sretna nova godina svim clanovima

nazalost meni je nesretno zavrsila naime ogrebao sam auto kod zadnjih desnih vrata i sad me zanima jel ja to mogu gdje povoljno u Tuzli popravit i da li ja gubim garanciju ako ne popravim u ovlastenom servisu

LP :)
 
Putovanja.ba
Administrator
Ne mozes izgubit garanciju koliko ja znam, samo ti ne pokriva takve stvari, a recimo ako ne popravis nece uvazit ako se ufati hrđa itd.
 
Član
Garanciju ne gubis ako ofarbas dio auta, garanciju imas na LIMARIJU NA BOJU tj da nece odpasti, izblijediti, da nece hrdjati...
Takodje i na motor licne prerade,servisi van ovlastenog servisa itd...Ne sikiraj se ;)

PS. Auto ti je novo u garanciji ? Onda logicno da je kasko??
 
Legend
odes kod njih i oni ti odrade, drug isto novu fabiju kupio i bila kasko, ogrebao je i oni mu uradili i nisu bas nijansu pogodili, on se zalio i oni mu daju 300km, on kasnije nije nista ni farbao nije velika razlika u nijansi a ostalo mu 300km u dzepu ;)
 
Član
za koliko vremena oni to zavrse nije velika ogrebotina 10x5 cm
na jednom dijelu smao malo zagrebana a na drugom malo dublje
 
Član
Prvo ti treba zapisnik iz policije, kao da te neko na parkingu zakacio...Pa onda s potrebnom dokumentacijom ides u svoje osiguranje..mogu ti ponuditi novac ili ovlastena kuca da ti odradi...Imao sam par tih situacija i sve u roku od 10 dana dobijem. Tako da nije problem ako je Kasko...
 
Član
joj ne ganja mi se po policiji i osiguranju :icon_confused:

jel se moze gdje u Tuzli to povoljno i brzo napravit a da nije u servisu ?
 
Putovanja.ba
Administrator
Isto tako najbolje je sacekat pa prije nego sto ti istekne kasko da prijavis. Jer ako si tek kasko osigurao na sljedecoj naplati ce ti biti umanjenja iznosa jer si vec iskoristio. Tako da ako ti nije velika steta najbolje bi bilo da odradis sam mimo osiguranja ili sacekas pa barem 2 mjeseca prije nego ti istekne postojece kasko da prijavis.
 
Član
4 mjeseca je osigurano
a nista sutra cu odvuci kod nekoga da vidim koliko bi me to izaslo hvala :)
 
Član
ako ti nije neka velika steta,nemoj kasko uzimati za to .napravi to svojim parama,jer ako bi ti nedaj Boze kasnije neka malo veca steta bila,neces dobiti puni iznos zbog te male ogrebotine. Bar je meni tako bilo kad su mi razbili retrovizor na autu,nisam znao ko je sta je i isto tako mislio na kasko ,kad govore mi kao nemoj ,mala steta itd ...pozdrav

fox river je napisao(la):
ako ti nije neka velika steta,nemoj kasko uzimati za to .napravi to svojim parama,jer ako bi ti nedaj Boze kasnije neka malo veca steta bila,neces dobiti puni iznos zbog te male ogrebotine. Bar je meni tako bilo kad su mi razbili retrovizor na autu,nisam znao ko je sta je i isto tako mislio na kasko ,kad govore mi kao nemoj ,mala steta itd ...pozdrav

Evo clan Fele je to isto rekao,izvinjavam se ,nisam procitao sve postove .
 
Administrator
Odes kod Age - SA Tuzla auto i odrade ti to kako treba.

vidi jesu li ispravni ovi brojevi ili otidji kod njih eto tu imas adresu

S.A TUZLA - AUTO d.o.o. TUZLA


Sjediste firme/tvrtke:

Focanska Do Br. 38
Tuzla
Tuzlanski kanton
Bosna i Hercegovina



Kontakt osoba:

Telefon: 035-240-137
Telefax: 035-236-501
 
Top