off-road

off-road

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo opet da ubacim koju slikicu malo sam izvodio neke zavrzlame pa da vidim sta mislite o mojoj zujalici
jruyxl.jpg
sa strane
2dj2fls.jpg
i pozadi jedna
ka0fig.jpg
i ova
156x084.jpg
.mozda se slabo vidi mrak je al uslikacu ja druge danju pa cu postavit. jos da mi ima ko kazat dje mogu kupit one kamionske maglenke to bi mi puno pomoglo?
 
ako ćeš iskreno ovo je katastrofa šta si uradio od golfa 1 a varovi i izrada nula imam osjećaj da ga malo negdje nasloniš sav bi popucao vrati kecu izvornu dušu takav treba da bude bez ljutnje ja samo kažem svoje mišljenje :cool:
 
Član
hahaha u pravu ste za to al ja sam ovo napravio za planinske setnje mada svako ima svoj ukus mada dje ja izlazim i idem s njim momci sa suzuki samuraj tesko izlaze al u svakom slucaju hvala na iskrenim odgovorima
 
Legend
steta golfa..
bolje da si pokusao naci countrya, pa nesto na njemu radit a ne ovak al opet.. ne znam.. ukusi su razliciti

sretno kako god..
 
Član
pa za sta si pricvrstio branike naprijed?
nesto mi skroz klimavo izgleda.
mogo si izlaziti s njim na ta mjesta i bez ovih branika i pragova
samo ga odignes malo i to je to
 
Član
ma nije problem meni da nadjem country al svak cas se nesto kvari to cudo ima ga moj brat od strica oce da poludi od njega a kad su ga uvezli iz njemacke prosle godine ko staklo je bio.za razliku od njega moj kec je cudo zivo,em je dizel,em nema kvarova,a jos sam uzo drugoga za djelove i rahat:icon_smile:

haha dobro su pricvrsceni oni sve sam ja to urezo i za sine uvario u nedelju sam kliznuo s puta u sumi bor me zaustavio al prednji branik je bio tu i nista nije osteceno;)
 
BHT Ovisnik
ja se dobro nasmijah,sorry,ja konto ovo u humoru,kad ono projekt;)
btw. fine mecke
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top