Ofarbao Felge OKO Crveno

Ofarbao Felge OKO Crveno

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja nevolim naljepnice niti cu ih kada stavljati i te diode na haubi i jos neke gluposti,a sto se tice zvucnika koristim Pioneer :D:lol::lol:

Licno naljepnice nevolim nikako ni znakove mozda jedan znak na autu moze proci sto manje naljepnica i znakova to bolje i izglednije,jer kod nekih sam vidio i da imaju po 10 naljepnica jedna ispod druge,znaci elemente koje imaju u autu.tipa Momo,OZ itd...Bar se meni to nesvidza.:D:D a postujem druge i njihovv izbor i ukus:icon_confused:
 
Član
RE: Ofarbao Felge  OKO Crveno

Rolixy je napisao(la):
jer kod nekih sam vidio i da imaju po 10 naljepnica jedna ispod druge,znaci elemente koje imaju u autu.tipa Momo,OZ itd...Bar se meni to nesvidza.:D:D a postujem druge i njihovv izbor i ukus:icon_confused:

Ma da, shopping liste. Kod vrh odradjenih auta, to i ima smisla, inace.....
 
Član
RE: Ofarbao Felge  OKO Crveno

Ma te naljepnice su najveca glupost :) a o onom plavim diodama da ne pricam
 
Član
trizex je napisao(la):
Rolixy je napisao(la):
jer kod nekih sam vidio i da imaju po 10 naljepnica jedna ispod druge,znaci elemente koje imaju u autu.tipa Momo,OZ itd...Bar se meni to nesvidza.:D:D a postujem druge i njihovv izbor i ukus:icon_confused:

Ma da, shopping liste. Kod vrh odradjenih auta, to i ima smisla, inace.....

Na neki nacin nezelim da ostanem bez icega a i nemam garazu:lol::D:D
I ovo malo sto imam cuvam kako mogu i umijem
 
Član
Plave diode su zakon :lol::D:D

Kod jednog sam vidio plavu neonku ispod auta znaci krs visi samo sto nestruze cestom eto dosta da neidemo dalje u off:D:D
da nebi bilo sankcija od :)icon_biggrin:visokog)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top