Ofarbana klijesta

Ofarbana klijesta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Plakich je napisao(la):
i kolko ti je trebalo jesi koristio sta prije farbe i to de malo obajsni....

meni je trebalo cetri dana, svaki dan po jedan tocak poslije posla, al moze se to uraditi sve za dan, kad si malo azurniji. a kako sam radio, pa prvo sam koroziju dobro ocistijo celicnom cetkom pa onda ismirglo, i na kraju fino iscistijo razredivacem, postavio zastitu ( al izgleda lose sam zastitio heheh:) ) i onda spricanje u tri sloja. mada bi bilo najbolje da se klijesta skinu i sve fino polahko iscistis i ofarbas, al imas posla tri dana, valja poslije kocnice ustimati, izbaciti zrak i td.
 
igyracer_16v je napisao(la):
dobro je pravo, a i moje idu u crveno samo dok jos malo nafatam vremena

Igy posluso sam tvoj savjet da farbam u crveno i nimalo se nekajem, 100 puta bolje nego da sam zeleno ili sivo. Hvala na savjetu
 
Član
super je ispalo.ja dok kupim felge nesto cu skontat.mozda i ja u crveno al nemam nista crveno ni u autu ni okolo al klijesta fino izgledaju crvena ne izdvajaju se puno
 
xr4iboy je napisao(la):
dobar dobar samo malo bolje felge i bombona

ma sad neplaniram felge kupovati, nisu bas toliko lose ni ove fabricke, meni se bar svidaju.

jos usput, mada nije mozda mjesto ovdje da pitam al eto... gdjhe mogu naci obrve za faravo ili moze li mi neko napraviti
 
Član
I ja sam svoja odradio prije sedmicu-dvije, moram poslikati....samo ja svoje kocnice nisam skidao, nikakva odzracivanja niti sta :)
 

IGY

Član
opel ASTRA je napisao(la):
xr4iboy je napisao(la):
dobar dobar samo malo bolje felge i bombona

ma sad neplaniram felge kupovati, nisu bas toliko lose ni ove fabricke, meni se bar svidaju.

jos usput, mada nije mozda mjesto ovdje da pitam al eto... gdjhe mogu naci obrve za faravo ili moze li mi neko napraviti

imas to kod senada, ili kod zile u visokom, a mozes pogledati i na auto pijaci
 
igyracer_16v je napisao(la):
opel ASTRA je napisao(la):
xr4iboy je napisao(la):
dobar dobar samo malo bolje felge i bombona

ma sad neplaniram felge kupovati, nisu bas toliko lose ni ove fabricke, meni se bar svidaju.

jos usput, mada nije mozda mjesto ovdje da pitam al eto... gdjhe mogu naci obrve za faravo ili moze li mi neko napraviti

imas to kod senada, ili kod zile u visokom, a mozes pogledati i na auto pijaci

ma auto pijaci sam gledo, nemaju za moju astru. a imas li broj tel od Senada ili Zile
 
Član
odlicno si odradio to... i ja sam neki dan isto to uradio, samo sam ja sve poskidao, ocistio sve, onda sve ofarbao... umjesto tvoje crvene, ja sam u neon zelenu... :icon_twisted:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top