OEM S6 LED daydriving lights? - Golf 5 ili Polo 9N3

OEM S6 LED daydriving lights? - Golf 5 ili Polo 9N3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo Još slika od ovih Led svjetala pa ako neko zna gdje se moze nabaviti bio bih zahvalan pozz...



























Evo par slika sam nasao o spajanju ali nista previše...
















 
Član
A jedno mozda mlakice OFF pitanje ali eto moram, neko mi rece znaci ne tvrdim ja nego sam cuo pa pitam ako znate da li je i kod nas u zakonu napisano da ako su svjetla ispod odredjene visine ili ispod branika se racunaju svjetla za maglu a ako su iznad onda su drivig iliti dnevna svjetla ?
 

JD.

Član
kao prvo ako vec trazis OEM daylight farove sa Audija S6 pa brate gdje ces drugo to kupiti nego u Audi salonu... ako je OEM onda je OEM :D

kao drugo, sto se tice Golfa V ove diode od S6 ti mogu koliko ja znam samo na GTI, GT i R32 prednji branik... na obicni ne mogu jer su preduge a usisi na obicnoj premali... znaci provjeri to 2 puta prije nego narucis :)
 
Član
mozes u vw audi salonu a mozes i na ebay kupiti oem parts,nekad je jeftinije na ebay nekad skuplje,jedino sto imas postarinu i carinu i porez ak mislis u bih naruciti.

@menjic
ja sam cuo da nasi copovi seru za orginalne daylight ledice kao kod audia a4 novog i ostalih modela,pametuju kao to nisu farovi,glupani...
 

JD.

Član
lov2xlr8 je napisao(la):
@menjic
ja sam cuo da nasi copovi seru za orginalne daylight ledice kao kod audia a4 novog i ostalih modela,pametuju kao to nisu farovi,glupani...

naravno da seru jer su nepismeni

kod nas u zakonu jos nema stavke "dnevna svijetla" jer se kod nas pod dnevnim svjetlima podrazumijevaju kratka tj oborena...

a kome god napisu kaznu za dnevna fino odes na sud i rijesis stvar...
 
Član
Bojan je napisao(la):
a šta je trakica?

4901521411044_led_set1.jpg
 
Član
Imam sad trenutno one manje daylight u tuzli

jedno 10-12 cm duge, nisu takve kao na slici

a mogu ti i te nabaviti kao na slici, samo mi javi na pp sta tacno hoces i ja ti javim detalje
 
Član
ebay najbolja solucija,jebiga spremi 150,200 eur ipak je to orginalna s6 dioda,a imas na www.hella.de i dectane.de njihove verzija tih svjetala pa otidji i pogledaj
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top