Oduzimanje vozacke I prekrsaj

Oduzimanje vozacke I prekrsaj

Znaci, trebao sam predati.vozacku jer mi je oduzeta zbog prekoracenja brzine... ,ali ja sam.samo platio kaznu a I dalje vozim ....iako je nisam predao kako je receno.
Kakvee sankcije da ocekujem sada?
 
Član
U hr fizicki je slobodno mozes zadrzat u sebe, ionako si zaveden u prekrsajni suatav gdje pise da ti je vozacka oduzeta pa pretpostavljam da je i u bih tako

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
 
Član
U hr fizicki je slobodno mozes zadrzat u sebe, ionako si zaveden u prekrsajni suatav gdje pise da ti je vozacka oduzeta pa pretpostavljam da je i u bih tako

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

Nije, kod nas moras da odes i predas licno namrgodjenom sluzbeniku koji te gleda k'o da si pobio pola svijeta, koluta ocima, nesto poput gospodje na kasi kad kupujes kondome.
 
Član
Trazit ce te policajac da ti je oduzme.je li ti vec dosao papir na kojem pise da predas u roku odmah?
 
Salim se, nije.mi nista jos doslo..samo da.plat.kaznu I da ce.mi.vozacka biti oduzeta 30 dana....kontam da ja vozam dok.me.ne uhvate.....ako nema neke kazne za prekoracenje
 
Član
I meni je tako bilo.kaznu sam platio odmah a poslije mozda dva mjeseca mi je doslo da predam vozacku u roku odmah u suprotnom doci ce da mi je oduzmu.Tako je bilo prije 2godine,ne znam je li se nesto mijenjalo.
 
Član
Cekaj da ti dodje pismo na kucnu adresu. U tom pismu ce ti pisati da je moras predati u roku 10 ili 15 dana. Ako je ne predas, ocekuj dalje sankcije ... itd.
Sve dok ti ne dodje pismo na kucnu adresu, vozi ko da nista nije bilo. Cak i da te policija zaustavi nece nista biti jer ti pismo nije dostavljeno na adresu.

Govorim iz licnog iskustva!

Samo nemoj biti lud, da ne kazem glup ko ja, da vozis pod zabranom. Ako te uhvate to ti je 400KM, 2 mjeseca oduzimanje vozacke i dva boda ...
 
Top