Odokativno Federacija BiH ima 2.848.772 stanovnika

Odokativno Federacija BiH ima 2.848.772 stanovnika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bilosto je napisao(la):
hahahahahhahahaa

a treba li jos sta da zna? rekoh, mozda trazite zensko...

...kuhat ? :lol:


A hebes to kolegice, radije cu biti gladan nego u kanalu mastan hahahahaha :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Početnik
hahahaahahahah

ah... dakle doslo je do izmjene stare, dobre narodne... da pere, pegla i pu**

sad je: da pere, pegla, kuha i mehanise, a?

meni to, vala, vise mirise na nekog deckica... ah, boze... kakva je to zena sto joj je crno ispod nokata... boze, boze... jedino ako ces joj kupit neke prirodne proizvode, pa placat manikir svake sedmice i tako... ali, kako ce ona to sve stici?! hmm...

moralo bi se malo poraditi na ovoj tvojoj teoriji o super zeni...

vala... ja mislim da necu u te trendove... meni dosta sto sam pravo zensko... ne znam oko auta, osim da ga vozim, ali zato...
 
Član
Ja spadam u sretnike koji uvjek imam dvije zene..................ehheheehh.......tako da me za ostale bas briga......hihihihiehehehahahah................
 
Član
bilosto je napisao(la):
Sina je napisao(la):
Jest vala... Nas stranci pokradose za ljepotu i pamet... Sve sto je lijepo udaje se u inostranstvo, sve sto je pametno ode raditi u inostranstvo...
nije tacno... sve sto je lijepo I pametno je ostalo ovdje... ovi sto su otisli su falicni, il' su ruzni, a pametni, il' su glupi, a lijepi... kod njih ne mozes dva dobra sastavit!

Sina je napisao(la):
Tako da kod nas ostaju glupi i ruzni...
ne, ne, ne... vidi gore hahahahahaah

Sina je napisao(la):
Ali kako plavusa kaze, bolje je biti glup, jer ljepota je prolazna.... :)
a jest, ima vala i toga... steta sto nisam plavusa... shit... "nisam glup, al' bar sam ruzan", rece pjesnik ;)

Pretpostavljam da si ti malo starija od mene.... Da izadjes navece u klubove gdje izlaze mladje curice, 15-17 god... Zapitala bi se gdje je tu pamet... A da odes na moj fakultet, zapitala bi se gdje je tu ljepota, jer u mojoj generaciji sve neki gabori, nema 10 cura da mozes reci da je riba... :)

U sustini te pametne i lijepe su vise manje mit, prica se o njima, ali niko nikad vidio ni sreo nije... :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top