Odmor sa Puntichem

Odmor sa Puntichem

sve je ovo Albanija, a ova zadnja slika je blizini Kavaje

U jednom trenutku je Puntach dozivio probavne smetnje. Poceo je da prdi vise nego je to uobicajeno za malog talijana, pa smo ga odveli veselim albancima da ga udaraju i deformishu. u glavnom, ne prdi vise!

 

MTR

Član
jarane de ti nama reci kako je dole , koje su cijene , jel se isplati otici i malo obici tu nekad zatvorenu zemlju , ja sam cuo da je Drac pravo napucan , jel istina ?

daj jos slika bog te ;);)
 
Legend
MTR je napisao(la):
jarane de ti nama reci kako je dole , koje su cijene , jel se isplati otici i malo obici tu nekad zatvorenu zemlju , ja sam cuo da je Drac pravo napucan , jel istina ?

daj jos slika bog te ;);)

i mene isto interesira,i obavezno jos fotki....ovo oci odmara,svaka ti cast ;)
 
slika ima kolko hoces!
postepeno ce se postavljati.
ovako
treba se mentalno spremiti za ovaj poduhvat jer, ovdje rjetko ko prica engleski jezik. ako znas italijanski dobro je. sljedece, putevi su u odnosu na nashe OOOOOOOOOOOGROMNA KARINA, tipa na nekim dionicama se vozi 15 km/h cak i do 90min jer je cesta tako divna da se ne moze brze bez veceg ostecenja. ljudi voze kao da su na drogama ili kao da su coravi. nema pravila, policija je ukras i deponije smeca su posvuda. ali, na tih nekoliko pozicija kao ovaj kamp kod kavaja i jos neka probrana mjesta, je jako fino. cjene su kao kod nas tako da se popusti ne mogu ocekivati.nije loshe, ali u odnosu na makedoniju u kojoj smo bili prosle godine, mnogo fali.
 
Član
u tebe nikad nisam ni sumnjao da pravis dobre slikice...
samo si mi se nesto iznervirao kad sam te vozio gore po neku opremu kad si slikao trizino auto:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Got2b je napisao(la):
u tebe nikad nisam ni sumnjao da pravis dobre slikice...
samo si mi se nesto iznervirao kad sam te vozio gore po neku opremu kad si slikao trizino auto:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

joj ne znam sta mi bi, inace sam miroljubiv kao hippie
:)

da da, albanija i dalje
 

MTR

Član
kakva je panja ?? , ja bi bgm otisao sa zenom na jedan krug al s kakvim djipom nista limuzina , cijena goriva i ostale zaj*ancije koliko je ?
jel se krade , sta kako dje , jel s vizom ili mozes onako obletit , kuda je najbolje ? cuo sam da se radi neka cesta prema Grckoj il je to samo bomba ?
 
u subotu se vracam nazad u tuzlu i iskreno jedva cekam da napustim albaniju, ako nista onda radi puta i kamikaza koje obletaju svuda.
 
Član
Svaka tebi druze cast kad si krenuo na takvo putovanje:cool: Ipak nosi odredjeni rizik, cuo sam da je u Albaniji i na Kosovu cvor trgovine ljudima, samo te nema....
 
MTR je napisao(la):
kakva je panja ?? , ja bi bgm otisao sa zenom na jedan krug al s kakvim djipom nista limuzina , cijena goriva i ostale zaj*ancije koliko je ?
jel se krade , sta kako dje , jel s vizom ili mozes onako obletit , kuda je najbolje ? cuo sam da se radi neka cesta prema Grckoj il je to samo bomba ?

gorivo je cjenom isto, ali imas samo 100 oktana benzin ili neki dizel. izbora nema. ne znam za kvalitet goriva kakav je jer izbjegavamo da punimo ovdje. samo dzipom kreni na put i imaj jaja do poda kad ides kroz raskrsnice i bit ce sve ok"
:)

iskreno, dje god da krenes, ceste se rade. cjela albanija je gradiliste
 
Top