odjava auta zenica

odjava auta zenica

gox

Član
pozdrav zanima me dali se auto moze odjaviti u zenici ako je prijasnji vlasnik imao kazni na sebi znaci ja imam ugovor da sam kupio auto i hocu da ga odjavim iz zenice auto je registrovan
 
Član
ne moze se odjavit, i prilikom odjave na salteru u zenici u mupu moraju bit i inovi i stari vlasnik.
ovo su ti informacije iz prve ruke ;)
 

gox

Član
evo sad mi momak jedan iz zenice rece da je to prije trebalo kad si ti odjavljivo nekontam sto ce mi vlasnik kad imam ugovor :icon_confused:
 
Član
GOX01 je napisao(la):
evo sad mi momak jedan iz zenice rece da je to prije trebalo kad si ti odjavljivo nekontam sto ce mi vlasnik kad imam ugovor :icon_confused:

to je tako samo u Zenici ,i cini mi se u Sarajevu u Novom gradu, za Novi grad nisam siguran, al za Zenicu ti garantujem, da treba vlasnik vozila cije ime pise u saobraćanoj i novi vlasnik vozila.
 
ja liku u Jajce prodo duju i nismo mogli rijesit papirologiju taj dan i napravimo kupoprodajni ugovor i posalje mi on kopiju licne i ugovora i ja mu to rijesim da covjek džaba ne valja toliki put kod nas moze se odjavit a za ostale gradove neznam ;)
 
Član
Ma sve razlika od opstine do opstine,, al za zenicu sam 100 % siguran, jedino ako sta nisu promijenili u zadnjih 5 dana,
kod nas u živinicama auto moze odjavit novi vlasnik sa kupoprodajnim ugovorom.
 
Član
Prije otprilike godinu dana bilo je dovoljno imati ugovor + kopiju lične vlasnika za odjavu u Zenici...da li se šta mijenjalo u medjuvremenu - ne znam.
 
Član
GOX01 je napisao(la):
pozdrav zanima me dali se auto moze odjaviti u zenici ako je prijasnji vlasnik imao kazni na sebi znaci ja imam ugovor da sam kupio auto i hocu da ga odjavim iz zenice auto je registrovan

Boga mi i ja sam tako prije godinu i po otišo da odjavim kola u Zenicu, imao i kopiju lične i sve potrebno al onaj lik što radi tu nije htio ni da čuje o odjavi dok ne dođe prijašnji vlasnik... Sreća pa je lik bio taj dan u Zenici i nije bio muljator inače bi popušio foru :)

A i te kazne sve ćeš morat platit prije nego odjaviš kola :icon_eek::icon_eek:
 
Top