odjava auta banja luka pomoc?

odjava auta banja luka pomoc?

gox

Član
kupio sam auto registrovano je u banja luki registracija jos nije istekla e sad me zanima ja sam napravio kupoprodajni ugovor sa vlasnikom.Šta treba od dokumentacije da ja odjavim auto iz banjaluke igraju li kazne ako on slucajno ima kakvu ulogu i mora li vlasnik licno odjaviti auto ili ja mogu bez njega sa ugovorom
 
Član
MOzes odjaviti auto bez vlasnika ako imas ugovor i nista vise ti ne treba. (Saobracajna i vlasnicka knjiga se podrazumjevaju)
Eh sad ... to za kazne, ne znam ... mislim da ne bi trebalo da igra nikakvu ulogu, jer ti si sada vlasnik auta i nema logike da ti ispastas za njegove kazne
 
Član
Mozes odjaviti uprkos kaznama, bez obzira koliko ih ima, ako ih ima...licno sam odjavio auto a imao sam neplacene kazne...
 
Član
moze da odjavi bez vlasnika i ako ima vlasnik kazni ali vlasnik ne moze da reg. samo si to odmah trebao da odjavis kad si kupio i da prebacis na sebe to je nekih 20ak markica. ja kad sam kupio odmah prebacio na sebe i platio 22km drugu saobracajnu
 
Član
Ovom čovjeku što je kupio od mene auto nisu dali bez mene da odjavi, iako je čovjek imao kupoprodajni ugovor, morao sam ja doći.
 
Top