Ode RS4...:-(

Ode RS4...:-(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
a otac od ovog momka je rekao da ce auto najvjerovatnije popraviti kad naplate pare od osiguranja i prodati ga, i kupiti nesto novo!!!
------------------------------------------------
ovo auto se svedno prodaje ima godinu dana ...
 
Član
RCat je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
ma joj kasko... mene nebi bilo sretnijeg kad bi mi sad drvo od 10 tona poklopilo Pola uhhh castio bi kafanu...

konacno bi mogao kupiti nesto od onog sto vazda nabrajas :lol:

hmmm da ti posudim za kafu? :icon_confused: mozda nisi mislila onako kako je zvucalo...

srdjo je napisao(la):
jbg Pike, tvoje auto sigurno ne vrijedi ovoliko kao ovo...al tu nisu bitne pare, nego ljubav prema tom autu...momak ima i Golfa V R32 i mogao je ladno se okrenuti i nastaviti sjediti kontajuci kako ce naplatiti od osiguranja a ne zavrsiti na hitnoj...
za vrijeme sklanjanja drveca i izvlacenja auta, momak nije tu bio...nego je odmah iz hitne otisao kuci...kaze njegov otac da on nema snage da dodje i vidi to...

nije bitno u tome nego sto moj polo vrijedi na kasku vishe nego sto mogu dobiti za njega in real life... a radi auta nebi zavrsio na hitnoj makar bio transformers... pisaj ga on treba da sluzi svrsi...
 
Član
ma da je murcielago sta cu u hitnoj,ima kasko i idemo dalje,
steta lijep primjerak al zato sluzi kasko valjda ga je imao.
prije bi zaplako da je golf dvica od nafaka taxi derno u mene neg da drvo padne na prazno auto,sreca svi su na broju,a lim se uvijek da srediti
 
Član
Salle je napisao(la):
drugo, ako ovaj momak nju nece popravljat, mada bi bilo šteta, ja bi mozda kupio te retrovizore i felge...:icon_confused:


Vidjet ces momka preko BHT 1 kad bude za reprezentaciju igrao pa ga pitaj :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top