odbojne gume,kdje kupiti

odbojne gume,kdje kupiti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
trebaju mi Tvrdje odbojne gume za zadnje amortizere,uzeo sam nize opruge,golf ide na 16-kama i u gepek ce muzika sad biti poteska...
sa standardnim odbojnim gumama ce sigurno malo grebati kad sve to legne,....

pa... GDJE da kupim tvrdje odbojne za golf mk3 ??
 
Legend
tehnicki mi je sad 11-og,pa polako razmisljam da to sve uradim prije , a nemam pojma gdje da ih nadjem ,bar ovdje kod mene sigurno nema

znaaaa li nekoooo ? :D:D

Edit: @ dottore : vidjecemo sa FK poslao sam pm
 
Legend
BLACK KNIGHT je napisao(la):
Ima u TAXI-BAR-u ;)

polao upit....bez odgovora nazalost ali snasao sam se,pa ako bude nekom trebalo, evo kod mene skoro u svakim auto dijelovima imaju odbojne gume sa razlicitim tvrdocama......
ispitati tvrdocu lako ,jednostavno svojom tezinom i sa imalo osjecaja mogu se kupiti , tvrdje mekse.....

cijena za golf 3 , 2 komada nesto manje od 10KM
 
Član
imam ja kuci ako kome treba...nek izmjeri unutra na montizeru kolka je sipka pa nek mi javi...
imam 10 komada novih 17mm
i nes sitno 21 i 13 eto tako...a i radmila ima
 
Član
ivica je napisao(la):
imam ja kuci ako kome treba...nek izmjeri unutra na montizeru kolka je sipka pa nek mi javi...
imam 10 komada novih 17mm
i nes sitno 21 i 13 eto tako...a i radmila ima

mislis amortizeru :icon_question:
 
svaki auto djelovi imaju odbojne gume ali najbolje su iz fk kataloga one već napola narezane tako da nemoraš skidat amortizer da bi postavio već samo digneš auto na dizalicu i natakneš dok one iz auto djelova moraš skidat točak amortizer i sve da bi montirao ove iz fk smo probali na tri auta korado golf 3 golf 2 svima se extra pokazalo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top