Odabir televizora

Odabir televizora

Član
Ne znam jesam li bas potrefio mjesto za temu, pa ako nisam ne zamjerite. Naime, imam u planu uzeti LED TV, preko Mtel-a. Rijec je o modelu:
http://www.mtel.ba/eshop-privatni/Televizor/Samsung-UE32F4000/354

Da li neko vec ima ovaj TV, kakva je rezolucija, ostrina slike? Znam da je HD Ready, znam da ima boljih ali ne treba mi veci TV zbog blizine, pa bi uzeo ovaj, jer je povoljan i daju na rate. Svaki savjet je dobro dosao.. Unaprijed hvala :)
 
Super Moderator
Pa vidi onda samsung sto da ne.. Koliko garanciju daju? Mozda imas u nekim prodavnicama takodje na rate da nadjes bolji tv?
 
Član
Daju na 12 rata. Ovako po karakteristikama nije los cini mi se, a kosta 470KM. Cisto sam napisao da cujem misljenja ili ako neko ima isti, bio bih mu zahvalan da mi kaze utiske.
 
Super Moderator
Ma ne kazem ja da je los :) nego za svoje pare biras pa vjerovatno mozes u tom cjenovnom rangu uzeti i drugi tv u nekoj radnji na rate. Na samsung uglavnom daju 2 godine garancije a na panasonic 5 godina. Meni kod kuce se pokvario jedan philips bio i samsung, oba isti problem, al to mora otici nekakvi kondenzatori nesto ne sjecam se al nisu LED, a panasonic radi duze i vise kd samsunga a nikad nije kihnuo i dosta je jednostavniji za koristit i ima vise mogucnosti i sta ti ja znam, a cijena je svima tu negdje
 
Član
Odlican TV za taj novac, inace je u prodaji 570KM tako da ne znam sta je sada ovdje uracunato pretplata,ugovor itd. kao i obicno uvijek ima nesto skriveno.
Garancija mu 2godine imas servisa tako da te to ne brine, inace je jedan od najprodavanijh modela LED tv-a od 100Hz. Panasonic isto daje garanciju od 2godine, samo je bilo 5godina garancije za pojedine modele (serija E6 pa gore) do 31.12.2013 kao i 2012godine.
Dobra mu je slika cak i na analognim kanalima. Ako imaju 32F5000 uzmi njega.
 
Super Moderator
L42et60e ima 5 godina garancije nedavno sam bas gledo u prodavnici a to im je noviji model ako sam upravu? I da i sony-a sam dosta vidio 5 godina garanciju imaju takodje.. Al mislim svejedno ti je to, 99% da se nece nista pokvariti u garantnom roku ili brzo nakon isteka!
 
Član
Hvala ljudi na odgovorima!
Sto se tice garancije, daju 2 godine. Meni je to dovoljno, nece valjda odmah crknuti nakon isteka.. A evo provjericu jos malo po prodavnicama, ali mislim da ovu cijenu ne mogu nigdje dobiti + 12 rata. Jedino sto sam ogranicen da ovaj uzemem, al ajde, sta da radim sad. Postoji i ova varijanta, duplo skuplja, ali i neuporedivo bolja.. pa se jos dvoumim. http://www.mtel.ba/eshop-privatni/Televizor/Samsung-UE39F5300-Smart/390

A sto se pretplate tice, svakako je placam, koristim Quadro1 paket, tako da.. nista me ne kosta dodatno. Citao sam i ja malo po netu, rekose da je medju boljim 32"-kama.
 
Član
panasonic plazma pa 3 prazna mjesta pa druge plazme pa 5 praznih mjesta pa bilo kakv LCD/LED cak i panasonic-ov
 
Član
A ima svuda druze, al bi mi nesto u ovom trenutku vise odgovaralo na rate da uzmem, pa se eto cisto malo raspitujem o ovom modelu Samsunga.. ;)
 
Član
Ma ne možeš fuliti (puno) Sad ti je večina tehnike u 5 deka i tamo i vamo. Ako se možeš uklopiti i nemaš nekih tehničkih zahtjeva ne razmišljaj puno. Pokvarit češ sebi ćeif. Teško da će se pokvariti i za 10 godina, a dotad češ već nešto uzeti. Ja sam prije 6 ili 7 godina uzeo najjeftiniji LG sa ekranom37. Go ko go pištolj. Nikakvih opcija. Eno ga i danas na zidu visi, a pola opcija nisam upotrijebio.

Sretno
 
Član
Hahah.. a i to sto kazes, svaka cast na postu :D Ionako ce mi sve biti zanimljivo prvih 20 dana i to je to.. bitno je da rezolucija bude ok i osvjezenje slike ;)
 
Top