Od nove godine skuplje cigarete

Od nove godine skuplje cigarete

Član
:D kakav biznis !

Znate li da su i sad trenutno cigarete jeftinije u Cgnoj Gori ? E pa znaci od nove godine ce se i isplatiti otici tamo toliko ce biti :D

Aj pravimo jedan SR u CG pa svi povucemo nazad po jedan rezervni tocak pun cigareta :D:D:D
 
Član
Stvarno ne razumijem, koja je poenta da svaki dan dodjes u kafic u kojem ti nesto smeta i onda se zalis i onda opet dodjes ???
 
Član
menjic je napisao(la):
Stvarno ne razumijem, koja je poenta da svaki dan dodjes u kafic u kojem ti nesto smeta i onda se zalis i onda opet dodjes ???

poenta je sto je u svakom kaficu tako, tj u 99% njih. pogotovo u zimskom periodu...
 
Član
evo nove cigare za dicu :D :lol:

66145_463303722496_554332496_5225333_3078501_n.jpg
 
Član
emir_89 je napisao(la):
menjic je napisao(la):
Stvarno ne razumijem, koja je poenta da svaki dan dodjes u kafic u kojem ti nesto smeta i onda se zalis i onda opet dodjes ???

poenta je sto je u svakom kaficu tako, tj u 99% njih. pogotovo u zimskom periodu...

i meni to smeta starno a tako je svugdje, nema djela za nepusace...strasno me iritira duhanski dim i cim sam s nekim ko pusi tusiram se cim prije...najgori i najjaci miris ikad, usmrdim se ko konj to je najveci razlog sto ne razumijem sto ljudi puse, posebno cure :)

no no sikiriki, najednom ce se posle nove godine mnogima cigarete prestati 'svidjati' i biti porok ;)
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
ja ovo podrzavam samo radi djece... taman posla da mi pusaci smetaju... ko god odluci da pusi u "zrelim godinama" to je njegova stvar i ja ne ulazim u to...

znam sta je mladost ludost...stari mi pusi 2 kutije marlbora na dan...uvijek mi je brojao "nemoj cigaru u usta" ali opet sve zavisi od drustva... u ilijasu rodjak mi pusi ima 17 godina...90 % njegove generacije pusi cigare....rodjak poceo pusiti u 6 osnovne....:D

citam tvoje komentare i nigdje veze su... pusti djecu nek ih roditelji odgajaju. sto rece neko to je jedini cejf a i kafa bez cigare ko dzamija bez munare:D
 
Član
arminnn je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
ja ovo podrzavam samo radi djece... taman posla da mi pusaci smetaju... ko god odluci da pusi u "zrelim godinama" to je njegova stvar i ja ne ulazim u to...

znam sta je mladost ludost...stari mi pusi 2 kutije marlbora na dan...uvijek mi je brojao "nemoj cigaru u usta" ali opet sve zavisi od drustva... u ilijasu rodjak mi pusi ima 17 godina...90 % njegove generacije pusi cigare....rodjak poceo pusiti u 6 osnovne....:D

citam tvoje komentare i nigdje veze su... pusti djecu nek ih roditelji odgajaju. sto rece neko to je jedini cejf a i kafa bez cigare ko dzamija bez munare:D

kako kome... :D joooj da hoce i kod nas zabranit pusenje na javnim mjestima. pa ti onda sjedi kuci, pusi koliko hoces i truj samo sebe...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
arminnn je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
ja ovo podrzavam samo radi djece... taman posla da mi pusaci smetaju... ko god odluci da pusi u "zrelim godinama" to je njegova stvar i ja ne ulazim u to...

znam sta je mladost ludost...stari mi pusi 2 kutije marlbora na dan...uvijek mi je brojao "nemoj cigaru u usta" ali opet sve zavisi od drustva... u ilijasu rodjak mi pusi ima 17 godina...90 % njegove generacije pusi cigare....rodjak poceo pusiti u 6 osnovne....:D

citam tvoje komentare i nigdje veze su... pusti djecu nek ih roditelji odgajaju. sto rece neko to je jedini cejf a i kafa bez cigare ko dzamija bez munare:D

kako kome... :D joooj da hoce i kod nas zabranit pusenje na javnim mjestima. pa ti onda sjedi kuci, pusi koliko hoces i truj samo sebe...

Ja nisam pusio do 25 godine i zadnje dvije godine konzumiram cigarete i mogu ti reci da je kafa bez cigare totalno bezveze! A ti nemoj pusiti i nemoj piti pa ces umrijeti zdrav! :lol:
 
Član
ma kakve veze ima poskupljenje sa djecom ?? ko hoce da pusi pusit ce i kad budu 10 km doduse manje ali opet niko nece bas skroz prestat zbog cijene odjednom
 
Član
ma jebo cigare imam nargilu kod kuce... sad ce biti jeftinije pusiti nargilu nego cigare...:D

a sto se tice djece i poskupljenja... ako cigare poskupe puno otkud djeci pare da ih kupe...:D btw. uostalom boli me qrac samo onako kazem da je postalo boze sacuvaj jer kod mladih se zrelost ogleda u tome jel neko ima na stolu ispred sebe kutiju drine... (ko ima marlboro on je furach)...:D
 
Pusaci izvinite ali neka je poskupilo!Dao ce biti i 100 KM!!!*ebo te odem u grad,na sijelo,dodjem kuci,usmrdio se kao stoka!Odjecu peri,a ja na kupanje,sve radi je*enih cigara!A alkohol...e to bas ne godi!:-D
 
Top