Octavia plin?

Octavia plin?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zanima me koliko bi došla ugradnja plina u novu Škodu Octaviju i gdje?:icon_question: motor je 1,6
 
Član
ajde ako neko zna neka pomogne,,,i trebas reci odakle si a ne npr ja reknem koliko je u Srebreniku a ti iz Mostara????
 
Član
imas u sa kod manic pumpe u lukavica radic nesto jos cijene pocinju od 400km pa do 1200 tebi nebi preslo 1000km a dobijes3 god garancije i ima ti na hifa pumpa u vogosci ustvari to sada svaki automehanicar/garaza ugradjuje a koja je go oktava imas u asi orginal upaljac za nj pa probaj.
 
Član
eh vidis da ja nisam napisao da neko ti pomogne ostao bih bez informaciej...sala...a i ja bih preporucio da to radis u AS-i ipak je to strucna firma(servis)
 

edo

Član
pola Sarajeva radilo je kod Vase u Višegradu,a i ja,ja sam zadovoljan...dosta mi se raje žalilo
na tog lika u lukavici,stalno se doštimava nešto,...cijena ti je oko 1100 km...
 
Član
za moju fabiju bi doslo 1100 marki...znaci boca umjesto rezervnog tocka od 45l, sa ful instalacijom, duplim sigurnosnim ventilom, i 2 god. garancije...
 
Član
Dino je napisao(la):
George je napisao(la):
Cijena me zanima u Hrvatskoj je 12000 KN

To je 3000 KM... Pa nije NOS...

Je brate rođak je u Zagrebu i gledao da ugradi plin i rekli mu 12 milja kuna, pa reko vidjeću ja vamo koliko je? i je kreće se oko 1500 KM oped je upola jeftinije isplati mu se vamo doći.
 
Član
nemre plin na dizela,dizel trenutno nema alternativnih pogonskih goriva
a hoces li moci voziti auto u hr ako ugradis plin u bih,hocel ti vaziti atest nas?
prvo to raspitaj
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top