"obrve" za stopke

"obrve" za stopke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
interesuje me gdje ima kupiti ove "obrve" na stopkama gdje kako cijena zna li iko??
i126521_1022B.jpg
 
Član
bravo inace nema sminka stopa ko ostala auta. tako da ovo nije lose rjesenje da se barem malo promjeni monotoni izgled. samo ofarbat u boju auta i extra
 
Član
poKle je napisao(la):
ne lice bas na obrve, ne? :lol:

pa dobro nisam znao kako napisati pa sam stavio "obrve" volio bi uz ovo naci i ovako isto naprijed sto ide na farove..pa ako neko zna gdje ima nek i cijenu napise..pozz
 
Početnik
Ja sam vidio u fisu u vitezu,ima za oktaviju,fabiiju,ne znam za koja jos auta,i te za stopove i obrve za farove i dodje i ljepilo, pravo jeftino,na rasprodaji...za fiata nisam vidio,ali ako ti nije daleko provjeri...pozz
 
Član
Oggy je napisao(la):
Ja sam vidio u fisu u vitezu,ima za oktaviju,fabiiju,ne znam za koja jos auta,i te za stopove i obrve za farove i dodje i ljepilo, pravo jeftino,na rasprodaji...za fiata nisam vidio,ali ako ti nije daleko provjeri...pozz

fis 10km od travnika i oticu provjeriti a hiljadu puta sam razgledao auto-kozmetiku i nigjde nisam vidio tako nesto..moram sutra otici viditi..pozz
 
Početnik
Nije ti na policama sa autokozmetikom nego pored njih,desno, pise RASPRODAJA...Ima 100%,al ne znam za fiata,nisam ih puno pregledao...sigurno ima za fabiu i oktaviju...
 
Član
moze vase misljenje??kako bi to izgledalo da tapetom uradim al ne fuserski vec ono bas da se potrudim da ispadne bas ono najbolje jer nedaje mi se 100KM samo za zadnje stopke i jos bi trebalo za prednje pff pola plate ode..
 
Član
elmir je napisao(la):
moze vase misljenje??kako bi to izgledalo da tapetom uradim al ne fuserski vec ono bas da se potrudim da ispadne bas ono najbolje jer nedaje mi se 100KM samo za zadnje stopke i jos bi trebalo za prednje pff pola plate ode..

jbga brate, koliko para toliko muzike:icon_cry:

Ako imaš nekoga da ide u italiju da tamo radi i sl. može ti nabaviti tamo sigurno i štpe kristalne za 100-200 eura
 
Član
odes kupis sprej osnovni, zatim neka ti naprave sprej u boji auta, svratis u knjizaru kupis samoljepljivi papir, uzmes šestar i napravis krugove velicine koja ti odgovara, dobro pocistis stope zatim tacno razmjeris dje ces da zaljepis sablone koje si napravio od samoljepljivog papira, zatim predjes jednom ili dva puta ovisno o potrebi sprejem za osnovu ili tzv temeljni sprej, pricekas da se posusi i zatim predjes sa sprejem koji si napravi u boji auta, 1- 2 puta ovisno o tome kako se prvi sloj boje prihvati , napomena obavezno stope ocisti nitro razrijedjivacem jer on ocisti sve necistoce sa stopa.. i to te sve kosta oko 30 ak km sretno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top