OBRVE-SEAT TOLEDO

OBRVE-SEAT TOLEDO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gdje mogu naći obrve za Seat Toledo II (1M) 2002.g i zadnji spojler na gepek...Izuzev A3M kod kojih sam naručio i uplatio avans 50% prije 4 mjeseca i još nisam dobio...levaćenje živo...
 
SEATTOLEDO je napisao(la):
Gdje mogu naći obrve za Seat Toledo II (1M) 2002.g i zadnji spojler na gepek...Izuzev A3M kod kojih sam naručio i uplatio avans 50% prije 4 mjeseca i još nisam dobio...levaćenje živo...

Druze,javi mi ako ih nadjes,ja ih odavno trazim i nista
Isti je prednji kraj na seat leona
pozz
 
Član
Pravac arizona najjeftinioje ima za vecinu auta lik pored ceste ima radnju, obrvice su 15 KM nije neka izrada al da se doradit i naravno treba ih farbat , po radnjama su 40 KM i vise isplati se za tu razliku para malo se i napatit :cool:

Spojler ako ne nadjes uradi kod nekog plasticara po mjeri ima i onaj lik u Orasju onak solidno radi :icon_rolleyes:
 
ivanovic.i je napisao(la):
SEATTOLEDO je napisao(la):
Gdje mogu naći obrve za Seat Toledo II (1M) 2002.g i zadnji spojler na gepek...Izuzev A3M kod kojih sam naručio i uplatio avans 50% prije 4 mjeseca i još nisam dobio...levaćenje živo...

Druze,javi mi ako ih nadjes,ja ih odavno trazim i nista
Isti je prednji kraj na seat leona
pozz

Znači našao sam obrve u zagrebu...preko SEATCLUBCROATIA.com lik se zove OCT i obrve koštaju 200,00KN...

adi187 je napisao(la):
Pravac arizona najjeftinioje ima za vecinu auta lik pored ceste ima radnju, obrvice su 15 KM nije neka izrada al da se doradit i naravno treba ih farbat , po radnjama su 40 KM i vise isplati se za tu razliku para malo se i napatit :cool:

Spojler ako ne nadjes uradi kod nekog plasticara po mjeri ima i onaj lik u Orasju onak solidno radi :icon_rolleyes:

ma na koridoru imasš za golf III, IV i opel astru G...ostalo nista nema vise....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top