Obrve + Pozicije

Obrve + Pozicije

Gdje mogu nabavit obrve za octaviu i plave ubodne pozicije ??? al da je u blizini Gračanice Lukavca Tuzle

ae ako ko zna nek pomaze:123:
 
Član
evo da ti ja pomognem za pozicije,plave ubodne mozes naci u svakim autodijelovima,naravno imalo ozbiljnijim,cijena ti je oko 5km ako se ne varam;);),a za obrve ce pomoc vec ko se susreo s tim;);)
 
Član
frankofaz mercator tuzla za ubodne ima svih boja....za obrve vidi sa clanom armin_tz on je to drzao....a ima i u frankofazu nekih stopova nekih djidja pa vidi mozda i gore ima mada cisto sumnjam....:D

PS: daj Allahati nebudi seljak pa stavljati plave....stavi bijele pozicije one sto idu na xenon....plave samo stavljaju ovi seoski cuneri....nemoj se naljutiti
 
Član
PS: daj Allahati nebudi seljak pa stavljati plave....stavi bijele pozicije one sto idu na xenon....plave samo stavljaju ovi seoski cuneri....nemoj se naljutiti
[/quote]

potpis
 
Dzeniii je napisao(la):
plave ubodne pozicije ubodne u Bingu kod nas 1,55KM ja sinoc uzeo

ae svakako sutra dolazim u Zivinice nes pa cu se uvratit u Bingo da kupim

@GOLF TZ ae burazeru poslusat cu te pa kupit cu bijele


a sad za ove obrvice ko mi moze pomoci???
 
Član
trebalo bi da ima u taxi bar:icon_question:
pardon zaboravio da treba biti u blizini..
 
Da ne otvaram novu temu .. ako nije frka meni trebaju obrve za seat ibizu 2003 godiste ako nije problem samo inf. gdje moguv nac' ;) pozz'
 
Član
U Frankofazu ima katalog pa se neke ja mislim mogu i narucit,a ubodne pozicije su kod njih 5 KM

Za oktaviju mozda ima i na arizoni ima jedna radnja sa auto kozmetikom odma pored ceste kad ides od kruznog toka prema srebreniku skoro lik kupio za golfa 5, 15 KM kostale nisu nesto al daju se doradit
 
Ibiza__tdI je napisao(la):
Da ne otvaram novu temu .. ako nije frka meni trebaju obrve za seat ibizu 2003 godiste ako nije problem samo inf. gdje moguv nac' ;) pozz'

drug ja sam se namucio trazeci i jos nisam nasao hh
ako nadjes gdje javi i meni ;)
 
Top