OBRVA GORNJA

OBRVA GORNJA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
PELAGICEVO-covjek radi po narudzbi spojlere, pragove, obrve, karambolke sve zivo bio sam kod njega a cijena tih obrvica je 10-20KM ja kupio za golfa 10KM
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
PELAGICEVO-covjek radi po narudzbi spojlere, pragove, obrve, karambolke sve zivo bio sam kod njega a cijena tih obrvica je 10-20KM ja kupio za golfa 10KM

Koliko bi okvirno bila karambolka ili prerada postojece znas li mozda?
 
ne znam jednom sam bio kod tog covjeka jedva naso obrvicu za golfa a trebas se s njim dogovorit. kad budes bio slobodan odes kod njega radnja je prije loncara s lijeve strane odma do puta
 
GreenDevil je napisao(la):
PELAGICEVO-covjek radi po narudzbi spojlere, pragove, obrve, karambolke sve zivo bio sam kod njega a cijena tih obrvica je 10-20KM ja kupio za golfa 10KM

zna li iko ista blize:icon_confused:to je malo predaleko,nemoguce da u sarajevu nigdje nema:icon_rolleyes:eek:ve sa slike su kupljene na autopijaci ali ja kada sam trazila nije bilo ni za jedno auto osim golfa 3:icon_rolleyes:
 
Član
Pelagićevo , Srđan 065 543 146 čovjek što spojlere radi
Laktaši , Batan 065 988 999
Evo vam brojevi a lajsna je oko 10 KM , 14 KM je sa 4 fara
 
Član
djavolica je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
valjda ce se neko javit sa tebi korisnim informacijama

nadam se da hoce, hvala svakako, ja sam mislila da si i ti iz sarajeva pa zato, sad tek pogledah;)

imas ove obrve da kupis u hrasnici u kovacima kod onog plasticara kad dodjes u hrasnicu pitas nekoga svi ga znaju pa ce te uputiti kostaju 10 km
ja sam bio prije sebi kupio kad sam imao audija b4 na autopijaci 10 km a tebi pasu iste na kupeu nema ih uvijek ali mozes kod onog lika poruciti pa ti donese sljedecu nedelju ali ovaj u hrasnici iste pravi pa sta ti je zgodnije ti se skontaj a ako nadjem negdje broj ovog lika iz hrasnice javim ti ili mozda neko od clanova zna pa neka napise :D
 
Član
Nista od Srdjana, nema za mene, de ako se neko sjeti slucaaajno na toj piaci nek priupita za mene. Thnx...
 
cammeleon je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
valjda ce se neko javit sa tebi korisnim informacijama

nadam se da hoce, hvala svakako, ja sam mislila da si i ti iz sarajeva pa zato, sad tek pogledah;)

imas ove obrve da kupis u hrasnici u kovacima kod onog plasticara kad dodjes u hrasnicu pitas nekoga svi ga znaju pa ce te uputiti kostaju 10 km
ja sam bio prije sebi kupio kad sam imao audija b4 na autopijaci 10 km a tebi pasu iste na kupeu nema ih uvijek ali mozes kod onog lika poruciti pa ti donese sljedecu nedelju ali ovaj u hrasnici iste pravi pa sta ti je zgodnije ti se skontaj a ako nadjem negdje broj ovog lika iz hrasnice javim ti ili mozda neko od clanova zna pa neka napise :D
hvala svakako:icon_smile:broj bi dobro dosao ako neko ima a odgovaraju te sa b4 isti je oblik fara
 
trizex je napisao(la):
Nista od Srdjana, nema za mene, de ako se neko sjeti slucaaajno na toj piaci nek priupita za mene. Thnx...

ja sam na autopijaci pitala i imali su samo za golfa 3 nista vise, takodje pitala znaju li gdje bi moglo biti, odgovor ne znaju...
 
ako sta slucajno nadjem u medjuvremenu javim svakako :) moram svakako sebi traziti pa se moze usput i za drugo auto pogledati;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top