Obrtomjer dijagnoza?

Obrtomjer dijagnoza?

pozz

Obrtomjer bi trebao da je ispravan jer sam uzeo novi i situacija sljedeca.. Cim se auto upali odma padne na 8000 i ne dize se vise a kad se auto ugasi kazaljka se vrati na 0 obrtaja.. Eh sad do cega moze biti ? auto nissan almera 1.4
Nasao sam user manual kako je spojen obrtomjer bice slika ispod ali gdje je dalje spojen sa kompjutera obrtomjer?

2016_06_14_19_09_52_New_folder.png
 
Član
Otisao ti motor drug tacnije magneti na motoru koji pomijeraju kazaljku. Kako salje senzor preskace kazaljka magnete koji ne rade nemoze se popraviti moras naci drugi imao sam istih problema. Na svom 200sx-u instumenala table su im mana. Na ovim starijim nissnima.
 
Otisao ti motor drug tacnije magneti na motoru koji pomijeraju kazaljku. Kako salje senzor preskace kazaljka magnete koji ne rade nemoze se popraviti moras naci drugi imao sam istih problema. Na svom 200sx-u instumenala table su im mana. Na ovim starijim nissnima.
Nisam ni vidio da je neko nesta napisao..
Ali evo poslije voznje 5-10min pocne se mrdati i unormali se, znaci nakon 10min proradi i sve normalno.. Ugasis auto 10-15min opet sve ponovo :r
Jel spojen na bobinu? Vidis po toj shemi na kompjuter al dje onda to nigdje nema u ovom user manualu
 
Član
Imas senzor na mijenjacu koji salje signal to ti je do motora na satu ali provijeri i sezor na mijenjacu da nisu otisla zubca pa te zeza a moze biti i da ti fali ulja u mijenjacu provijeri!!
 
Top