Objavljene cene za novu Volkswagen Jettu

Objavljene cene za novu Volkswagen Jettu

Ma nisam fauveovac ali mi se svidja, i drago mi je sto nije kao prosla jetta! Ona prosla je nastala bukvalno ko da se passat seksao se sa golfom peticom i petica zatrudni, i okoti jetticu:lol::lol::lol: pa prednji kraj lici na mamu a zadnji tatu:lol::lol: Jes da u zadnje vrijeme vw pravi samo razliku u duzini i velicini izmedju modela, dizajn sto kazu ko jaje jajetu, ali kod oce jette vidi se mala razlika, ne slici toliko sestici i novom passatu!
 
Cega pocetna 20.000€ ? Krvnih zrnaca ? E sto me nasmijase, ebo viceve... Pa za ove pare novu C5 uzet i da svaki vlasnik ove kocke place za mnom... cuj do 30.000€ :lol:
 
Član
zvizdi, 20.000 ojrica za "goli" paket i 105 konjica :lol: :lol: kakvu skodu mozes uzet ili vrancuza :D :D
 

DLS

Početnik
skupo koda je passat cctctctc .. ova jetta po mom misljenju nekih 16.500 za pocetni paket ..
 
Limpi je napisao(la):
zvizdi, 20.000 ojrica za "goli" paket i 105 konjica :lol: :lol: kakvu skodu mozes uzet ili vrancuza :D :D

Pa realno za osnovni paket bi se premisljao bil je uzeo i a kosta 10.000€, kad skontam da kod drugih dobijem vise... Pa nije ovo Ferrari da mogu staviti cijenu kakvu hoce :lol:
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
zvizdi, 20.000 ojrica za "goli" paket i 105 konjica :lol: :lol: kakvu skodu mozes uzet ili vrancuza :D :D

Pa realno za osnovni paket bi se premisljao bil je uzeo i a kosta 10.000€, kad skontam da kod drugih dobijem vise... Pa nije ovo Ferrari da mogu staviti cijenu kakvu hoce :lol:

Po meni je realno nekih 14990,ali nista preko toga. Jer svi znamo sta je osnovni paket kod vw-a
 
Top