Obijeno auto,pokradena oprema za argonsko varenje

Obijeno auto,pokradena oprema za argonsko varenje

Početnik
0g1 je napisao(la):
steta bgm i steta . . .

jos na rodjendan pa j*bo mater svoju idiotsku

ako se sta sazna javimo ti . . .volio bi kad bi povratio to sve . . :icon_evil:

Hvala drug,ma ako se vrati dobro je ako ne jbg jer danas sam narucio nanovo sve trebalo bi stic ovo dan dva jer morao sam radi posla.Sheba mi se rodjendan radi nekog kokosara :icon_mad:
 
Početnik
OggyBoy je napisao(la):
Ja bih volio kad bi se pronašli i usput uhvatili, onako, slučajno, na djelu.:icon_smile:

Ma da mi je saznat ko je,bilo bi veselo :D
Nikad do kraja zivota nebi uzeo 10 feninga ni da ih nadje na cesti. :D
Al polako mala je u nas carsija,saznat cu kako tako :icon_smile:
 
Administrator
Sjećaš li se teme, ako si tada bio prisutan na forumu:D kako je neki lik kupio felge za auto i stavio ih u gepek te otisao na kafu. Kad se vratio ima šta i vidjeti, nigdje felgi... Trazio od forumasa da ako ko vidi javi, medjutim slucajno ode kod tog covjeka od kojeg je kupio felge, kad ono te njegove felge pod najlonom stoje... Isti covjek od koga je kupio ukrao mu...
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
Sjećaš li se teme, ako si tada bio prisutan na forumu:D kako je neki lik kupio felge za auto i stavio ih u gepek te otisao na kafu. Kad se vratio ima šta i vidjeti, nigdje felgi... Trazio od forumasa da ako ko vidi javi, medjutim slucajno ode kod tog covjeka od kojeg je kupio felge, kad ono te njegove felge pod najlonom stoje... Isti covjek od koga je kupio ukrao mu...

mudro covjek zbori..... ako ste samo ti i stari znali.... mislim nemora znaciti al provjeri
 
Član
Baš se sjećam ovoga što pionir napisa, ne košta te otići i pogledati, danas nije nikome vjerovati, da ti je brat pazi se.
Drug nadam se da ćeš naći opremu, kao što kažeš mala je čaršija, a onaj ko je ukrao, dabogda nemao za hljeba:icon_mad:
 
Početnik
Kao sto Oggy kaze ta prica pada u vodu,jer covjek je prva liga.Kad je moj otac rekao sine momak je extra onda nema dalje :D

Ugl taj scenario nije moguc nikako cak i da je najveci lopov ja msm da mu se neisplati preci skoro 200 kilometara da bi to ukrao :D


@oggy da druze od Teše,stvarno nemam nijedne zamjerke.Stvarno je fer i korektan,i sto bi ljudi rekli nije "gladan para" a sto je danas rijetkost za sresti..;)
 
Član
Nisu ostali upućeni u priču, pa da ne pričaju gluposti. Ja dam svoju ruku ako je on pomislio na to, a da je uradio tek neću da pričam, znam čovjeka.;)
Ništa, vidio si kako čovjek radi, nabaviće i ptičijeg mlijeka za varenje ako treba, a ti naleti opet i dođite do mene, zna on gdje sam.;)
 
Član
tesa ne krade tesa da i dzabe ako treba da se zavrsi posao iza mene stoje moji prijatelji koji me znaju a medju njima je i haris pa bi molio ljude posto sam aktivan na forumu da se nebave prozivkama ne samo mene nego i neki drugih barem ne javno posto ih licno ne poznaju ja se nisam nasao uvredjen pretpostavke su pretpostavke ali ako na nekog mislite pa imenujete radite to privatno danas nas ima svakavih neki su dobri neki su losi svi imamo vrline i mane lm da ne duzim drug haris je podmiren sa robom i ova tema moze lock nadam se da se i on slaze
 
Član
tesa je napisao(la):
tesa ne krade tesa da i dzabe ako treba da se zavrsi posao iza mene stoje moji prijatelji koji me znaju a medju njima je i haris pa bi molio ljude posto sam aktivan na forumu da se nebave prozivkama ne samo mene nego i neki drugih barem ne javno posto ih licno ne poznaju ja se nisam nasao uvredjen pretpostavke su pretpostavke ali ako na nekog mislite pa imenujete radite to privatno danas nas ima svakavih neki su dobri neki su losi svi imamo vrline i mane lm da ne duzim drug haris je podmiren sa robom i ova tema moze lock nadam se da se i on slaze

dize temu iz mezara :icon_mad:

a za to tvoje sarajlicu se inace nista ne vjeruje tako da djaba ti pricati :D
 
Član
NeverMind je napisao(la):
dize temu iz mezara :icon_mad:

a za to tvoje sarajlicu se inace nista ne vjeruje tako da djaba ti pricati :D

Temu uopšte nije podigao bez razloga, već čovjek jednostavno od obaveza nema vremena da prelista forum, a ovdje ga neki likovi prozivaju koji ga uopšte ne poznaju i pričaju gluposti.
Kako bi tebi bilo da slučajno naletiš na temu u kojoj neki lik koji veze nema sa tobom priča kako si možda ukrao robu koju si nekom prodao?
To šta se misli o Sarajliću, u to ne treba ulaziti, oni očigledno imaju dobru saradnju i to je njihova stvar.
Kao što sam i rekao, a i Teša se javio, čovjek je toliko stvari poklonio ljudima, nije mu stalo ni do para ni do bilo čega, a neko ga prozove da je ukrao nešto, mislim, nema smisla. Ne petljajte Tešu u ove bezvezne priče, čovjek je ozbiljniji od 99% članova foruma, bavi se ozbiljnim poslom, ima ozbiljnu firmu i dosta ozbiljnih kupaca i saradnika i ovakve gluposti nisu na mjestu. Pošto se očigledno sve završilo, Sarajlić je nabavio svoju robu, Teša nema veze sa ovom nebulozom, tema može pod LOCK.;)
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
NeverMind je napisao(la):
dize temu iz mezara :icon_mad:

a za to tvoje sarajlicu se inace nista ne vjeruje tako da djaba ti pricati :D

Temu uopšte nije podigao bez razloga, već čovjek jednostavno od obaveza nema vremena da prelista forum, a ovdje ga neki likovi prozivaju koji ga uopšte ne poznaju i pričaju gluposti.
Kako bi tebi bilo da slučajno naletiš na temu u kojoj neki lik koji veze nema sa tobom priča kako si možda ukrao robu koju si nekom prodao?
To šta se misli o Sarajliću, u to ne treba ulaziti, oni očigledno imaju dobru saradnju i to je njihova stvar.
Kao što sam i rekao, a i Teša se javio, čovjek je toliko stvari poklonio ljudima, nije mu stalo ni do para ni do bilo čega, a neko ga prozove da je ukrao nešto, mislim, nema smisla. Ne petljajte Tešu u ove bezvezne priče, čovjek je ozbiljniji od 99% članova foruma, bavi se ozbiljnim poslom, ima ozbiljnu firmu i dosta ozbiljnih kupaca i saradnika i ovakve gluposti nisu na mjestu. Pošto se očigledno sve završilo, Sarajlić je nabavio svoju robu, Teša nema veze sa ovom nebulozom, tema može pod LOCK.;)
vi nemorate da vjerujete harisu ja mu vjerujem sve sto kaze neka mnogi stisnu muda pa rade sto i on u njegovim godinama malo je takvih a za to i dzep treba koji haris naravno ima u skladu sa svojim mogucnostima naravno isto tako 95 posto je sad djece na forumu i oni koji nista nerade nego komentarisu stavili su plave "Xenone" zamjenuli ulje i tjuning brate glavni sam baja u gradu jos nesto imam 30 god i nije mi do zajebancija ovdje sam da se druzim ako nemate sta pametnije da radite (nemojte ovde to da radite)
 
Top