Obijeno auto,pokradena oprema za argonsko varenje

Obijeno auto,pokradena oprema za argonsko varenje

Početnik
Zamolio bih vas sve ako kojim slucajem naletite na pik-u da neko prodaje opremu za argonsko varenje(manometar,volframove igle debele i tanke,sobe i slican potrosni materijal)a da je sa prostora zavidovica i blize okolice,a nebavi se stalno stime da mi javite ako nije problem,jer stvari kostaju poprilicno puno a i trebaju mi hitno za posla.Takodje u pitanju su tanke volframove tanke igle koje rijetko ko ima i koristi,jer su skupe i rijetke tako da ja msm nece biti tesko prepoznati.
Hvala vam puno
 
Član
ej stvarno dokle, ljudi su davno prestali biti ljudi...
dati ce to za neke mizerne pare, a tebi od toga zavisi posao...u pm:icon_mad:
nadam se da ces uspjeti pronaci jer je to jako rijetka oprema ;)
 
Početnik
Davor_ je napisao(la):
Pa zar opet problema s kradjom imas!!!!!
Dragi prijatelju ne znam kako izdrzis!

Vjeruj ured sam poludio.Kako uvijek mene ti glupi baxuzluci potrefe.Najgore mi je sto sam danas trebao zavrsiti posao jedan ali nisma mogao zato sto mi je to sinoc pokradeno jer juce isao i uzeo sve sto mi je trebalo.Ugl nezz Bgm ured sam poludio :icon_mad:

AnDel je napisao(la):
ej stvarno dokle, ljudi su davno prestali biti ljudi...
dati ce to za neke mizerne pare, a tebi od toga zavisi posao...u pm:icon_mad:
nadam se da ces uspjeti pronaci jer je to jako rijetka oprema ;)

Bgm cesto se zapitam pa kud ovaj svijet ide.Da sam znao radije bi mu dao 50km nemoj uzimat opremu evo ti lova nego ovo.Najgore je sto su mi otisle tanke igle jer su uzasno skupe i teske za nica,standardnih vec imam tako da manje vise ali te tanke,prelazi za njih i sl.Sto ti kazes prodat ce sve za neke mizerne cifre a vrijedi pun djavo para.A meni posao stoji :icon_cry:
 
Član
Aj sranja nista drug trazi sebi kakog kera za te sitne lopove da im gace podere ako ih imaju oupće nesto kao u scanera;)
 
Član
Jako mi je zao sto to cujem moj savjet nabavi psa obavezno,, ja sam zbog tih stvari nabavio argentino dogu niko ne smije da pridze kuci ;)
 
Početnik
Hvala drugovi,ali ovo se desilo na parkingu u gradu.Dok sam bio sa djevojkom i drustvom u jednom kaficu.A kucu sma ja osigurao,pored alarma ima i registrovano vatreno oruzje x2 jer vec su nam ukrali novo auto jednom.
 
Neznam koji ce ti K..... oprema da vozas po autu i odkud da se desi da neko uzme nesto takvo iz auta jer 90% ljudi nezna razliku izmedju t.i.g-a i plazme...
prosto nevjerovatno....
 
Početnik
nermin suljagic je napisao(la):
Neznam koji ce ti K..... oprema da vozas po autu i odkud da se desi da neko uzme nesto takvo iz auta jer 90% ljudi nezna razliku izmedju t.i.g-a i plazme...
prosto nevjerovatno....
Taj dan mi je bio rodjendan,a takodje taj dan otisao u nabavku i "podmiru" te opreme.Znaci otisao obnovoviti zalihe.Dosao kuci veoma kasno i imao samo nekih pola sata slobodnog prije nego sto sam trebao u grad tako da sma imao vremena samo jesti i okupati se.Zato nisam iznosio
 
Član
To je netko morao dojaviti u gepeku see ne vidi a sumljam da je bilo na sjedistima pa netko vidjeo na parkingu:icon_mad:
 
Član
Da ni ja ne vjerujem da ce neko lafo onako obiti kola i puf u gepek i odnijeti ti no :( zao mi je jbg
 
Početnik
raymo je napisao(la):
To je netko morao dojaviti u gepeku see ne vidi a sumljam da je bilo na sjedistima pa netko vidjeo na parkingu:icon_mad:

Sumnjam drug da je dojava jer ja sam taj dan uzeo sav taj potrosni materijal,a nije se vidio u gepeku a i ja i tata mi jedini znali.Jedino posto mi je boca prevelika da stane u gepek ja sam oborio onaj manji preklopni dio sjedista da bi ona stala i ona je virila,ali niej se opet nista vidjelo u gepeku.Mora da je isao na srecu jer je vidio bocu,ali eto isplatilo mu se :icon_mad:
 
Član
steta bgm i steta . . .

jos na rodjendan pa j*bo mater svoju idiotsku

ako se sta sazna javimo ti . . .volio bi kad bi povratio to sve . . :icon_evil:
 
Top