Obijanje auta, skoda, golf, bmw, toyota

Obijanje auta, skoda, golf, bmw, toyota

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
ovo sa daljinskim.....hmm jos bmw 6,pa mislim da ta klasa auta opet ima nesto veci "security level" a druga stvar,brze mu je nasao kod nego sto bi ja kuci nasao kod na tv-u :D:D:D


a neko je spomenuo za net.......e bas tako , svaki ludjak koji pogleda ovakve clipove ce da ide u akciju.....dzaba i alarm da vristi i da ga nece upaliti,.....al ukrasti ce ti radio dobar i jos nekih vrijednih stvari
 
Član
neke od ovih stvari sam vec znao a jbg nema druge nego cuvat sto bolje mozemo ljubimce i kakvu dobru zastitu postavit i to je to ;)
 
Član
volio bih vidjeti nekoga sto ce upaliti moje auto u roku ne kracem od pola sata :lol: i za to bi mu trebalo brdo opreme i da bude profi neki do jaja...

P:S
obavezno skidam plocicu od cd playera :lol:
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
sve osim daljinskog mu i vjerujem...i ja sam gledo nesto slicno ovom zadnjem...lik uzme tenisku lopticu i napravi na njoj rupicu, velicine brave za kljuc i samo oko rupice stavi zvaku da dihtuje...i pritisne lopticu, stavi na bravu i pusti...i onda kako se zrak izvuce, otkljuca bravu :)

I ja sam to isto gledao...napravi vakum ;)
 
Član
blindery je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
sve osim daljinskog mu i vjerujem...i ja sam gledo nesto slicno ovom zadnjem...lik uzme tenisku lopticu i napravi na njoj rupicu, velicine brave za kljuc i samo oko rupice stavi zvaku da dihtuje...i pritisne lopticu, stavi na bravu i pusti...i onda kako se zrak izvuce, otkljuca bravu :)

I ja sam to isto gledao...napravi vakum ;)

To je kod Mercedesa bilo recimo jer su oni imali centralno na vakum, isto tako i kod S klase iz 2002 su ju otvarali grijanjem praga,aktivira protupožarnu sigurnost.

A ako su odlučili ukrasti ti auto,to će napraviti,ipak,ako kradu mercedese,BMW,Audi,Bently,... neradi se o klincima koji su iz zajebancije ukrali nečijeg Yuga i upalili ga na žice, ljudi žive od toga,to im je zanimanje,i iznaći će način da ga odvezu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top