OBAVJESTENJE!

OBAVJESTENJE!

Legend
Oprema za mjerenje jacine muzike u automobilu ili TERMLAB vise nije u vlasnistvu Amk Carbon-a (Bekira Noge)...

Novi ponosni vlasnik opreme je firma PROTuning (Madzid Jazic) i ujedni im cestitam...

Obavjest je prvenstveno radi klubova i organizacija koji su do sada kontaktirali mene i Bexa,
da znaju kome se sad mogu da obrate dB Drag opremu...

HVALA!
 
Član
RE: OBAVIJESTENJE!

:icon_sad::icon_sad:

A sta ce te sad da radite :icon_question::icon_question:
 
Legend
RE: OBAVIJESTENJE!

Pa radit ce ProTuning ekipa (madzid valjda..)
Sretno novim vlasnicima, nadajmo se da ce ga koristiti u prave svrhe, i da ce biti sto vise evenata, kako bi se ovaj "sport" u bih sto vise razvio, neka ima muzicara, i da bude i nekih ozbiljnih kao sto je to nekad bekir bio, pa da mogu konkurisati i na INO okupima..
 
Član
RE: OBAVIJESTENJE!

TL je kupljen od strane vesprom.a i protuninga odnosno vesprom je pokrio novcem kupovinu termlaba i postali su Genaralni sponzori svih Pro tunig event-a . ugl drago mi je za TL zbog mog druga jer je sigurno zvrsio u pravim rukama i nadam se da ce Db drag jos vise napredovati ;)
 
Član
Hvala momci na iskrenim zeljama i cestitkama, ova novonastala situacija tj promjena vlasnika nista ne mjenja, mjerenje, pravilnik i sve ostalo ide po istoj semi. Moja ekipa ce se maksimalno potruditi da odrzi nivo profesionalnosti koji je vec postavio AMK Carbon.

Prvo mjerenje danas u Zenici smo odradili bez ikakvih problema i zastoja. Radujemo se narednom okupljanju i druzenju.

LP ;)
 
Top