Obavjestenje - cookies

Obavjestenje - cookies

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
fino fino..jos da sta u vezi foruma ucinite... nema ruznijeg skina na cjelom internetu.... ajmo trznite se malo :) do something..
 
Član
ma znam al kad pogledam druge sajtove..npr. http://www.crotuners.com/forum/ lijepo odradjeno sve skladno i tako.. a ovdje niko nista..samo nek su tu reklame da se pare uzmu.. a default tema stoji otkako je foruma maltene..

kad smo pokrenuli topic da se uvede lokacija ispod avatara a izbace ove gluposti..niko nista..smao nek je reklama da im pare kapaju..

sve ovo govorim u cilji ne da blatim vec da nas community bude ugodniji za nas sve i ljepsi..
 
Legend
.Sale je napisao(la):
fino fino..jos da sta u vezi foruma ucinite... nema ruznijeg skina na cjelom internetu.... ajmo trznite se malo :) do something..

Gospon, izvolite ako Vam se nesvidja ima jos foruma. Mislim da i ptice na grani vec znaju " O ukusima se ne raspravlja"
 
Član
daki je napisao(la):
.Sale je napisao(la):
fino fino..jos da sta u vezi foruma ucinite... nema ruznijeg skina na cjelom internetu.... ajmo trznite se malo :) do something..

Gospon, izvolite ako Vam se nesvidja ima jos foruma. Mislim da i ptice na grani vec znaju " O ukusima se ne raspravlja"

imate veliiki aplauz od mene za taj " gospon edis jasarevic" stav...
 
Legend
.Sale je napisao(la):
daki je napisao(la):
.Sale je napisao(la):
fino fino..jos da sta u vezi foruma ucinite... nema ruznijeg skina na cjelom internetu.... ajmo trznite se malo :) do something..

Gospon, izvolite ako Vam se nesvidja ima jos foruma. Mislim da i ptice na grani vec znaju " O ukusima se ne raspravlja"

imate veliiki aplauz od mene za taj " gospon edis jasarevic" stav...

Mozes se zajedno sa njim ufatit za ruku pa tralalala.... :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top