OBAVEZNO Posetiti: plazma cajgeri za sva auta

OBAVEZNO Posetiti: plazma cajgeri za sva auta

gledao xxx puta, samo skupi tetku im,,,,,,

trenutno radim rucne "plasma" cajgere, koji izadju 4x jeftiniji, mada nisu ni slicni ovima po izledu i kvalitetu, ali mogu posluziti buduci da dodju sve ukupno cca 10€
 
Član
zen3dom je napisao(la):
gledao xxx puta, samo skupi tetku im,,,,,,

trenutno radim rucne "plasma" cajgere, koji izadju 4x jeftiniji, mada nisu ni slicni ovima po izledu i kvalitetu, ali mogu posluziti buduci da dodju sve ukupno cca 10€

ovi jesu bas kvalitetni to jes', ali su i skupi. Dizajn mogu da napravim kakav hoces, sto sam i radio na svom proslom Golfu 2, brojevi svetle a ostalo sve u mat foliji, ali me je ravnomerno osvetljenje zaje*avalo u pi*ku materinu. Ako imas neki fazon za osvetljenje - reci
 
dule-p je napisao(la):
zen3dom je napisao(la):
gledao xxx puta, samo skupi tetku im,,,,,,

trenutno radim rucne "plasma" cajgere, koji izadju 4x jeftiniji, mada nisu ni slicni ovima po izledu i kvalitetu, ali mogu posluziti buduci da dodju sve ukupno cca 10€

ovi jesu bas kvalitetni to jes', ali su i skupi. Dizajn mogu da napravim kakav hoces, sto sam i radio na svom proslom Golfu 2, brojevi svetle a ostalo sve u mat foliji, ali me je ravnomerno osvetljenje zaje*avalo u pi*ku materinu. Ako imas neki fazon za osvetljenje - reci

dok odradim ovo svoje pa cu postaviti u DIY, a namjeravam sa SMD LED raditi, ugao osvjetljenja im je 160°, za razliku od obicnih ;)
 
Član
zen3dom je napisao(la):
dule-p je napisao(la):
zen3dom je napisao(la):
gledao xxx puta, samo skupi tetku im,,,,,,

trenutno radim rucne "plasma" cajgere, koji izadju 4x jeftiniji, mada nisu ni slicni ovima po izledu i kvalitetu, ali mogu posluziti buduci da dodju sve ukupno cca 10€

ovi jesu bas kvalitetni to jes', ali su i skupi. Dizajn mogu da napravim kakav hoces, sto sam i radio na svom proslom Golfu 2, brojevi svetle a ostalo sve u mat foliji, ali me je ravnomerno osvetljenje zaje*avalo u pi*ku materinu. Ako imas neki fazon za osvetljenje - reci

dok odradim ovo svoje pa cu postaviti u DIY, a namjeravam sa SMD LED raditi, ugao osvjetljenja im je 160°, za razliku od obicnih ;)

postavi drug pa da vidimo :D
 
Član
Uuuu odlican link....ne znam, nisu bas ni van pameti cijene, kakve sam nalazio ovo je mina....
 
Član
Jel zna neko kako ide za dostavu sa ove stranice, ka kve su cijene itd... vidim da placenje moze preko paypala samo me dostava zanima
P.S.
Evo nasao sam poskupa dostava 22€ za sitne stvari
 
Član
adohera je napisao(la):
Jel zna neko kako ide za dostavu sa ove stranice, ka kve su cijene itd... vidim da placenje moze preko paypala samo me dostava zanima
P.S.
Evo nasao sam poskupa dostava 22€ za sitne stvari

ja koliko videh da je dostava 11e na teritoriji evrope..
:icon_rolleyes:
 
Član
treba vidjeti postoji li mogucnost narudzbe grupno pa da nas vise naruci i podjelimo dostavu. ja sam zainteresiran vec duze vrijeme za ovo
 
Član
Ja im poslao mail sa upitnikom sta sve dolazi u setu...Evo njihovog odgovora....

"Plasma gauges have nothing to do with LED diodes, that is totally different things.
They’re lighting on their whole surface by electroluminescent foil which is powered by inverter."

Kao sto neko rece,treba videti da li bi bilo nekog popusta na kolicinu pa da se to naruci....
 
Član
Ima ovde jedan mali problem, npr. kod golfa dvojke, a to je da nemate osvjetljenja kazaljki, jer zbog ove plazme moraju se ukloniti sijalice, tako da vam ostaju kazaljke u potpunom mraku.
 
Top