o.z.

o.z.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Na jednom autu sam vidio ove felge mislim da su O.Z. (ako neko zna koji su tacno model kolko kosta komad 17" )

[attachment=2116]

slika je malo losija posto je slikano mobitelom...
 
Član
to je misrsin pasat :) ............a za cijenu te felge obrati se Amer-GTC. On je vlasnik Volana u Tz i on se bavi prodajom Oz felgica
 
Član
damije da otkrijem sta ima u tim a8 felgama , svjet se lozi na njih ko lud , po meni su to daleko najruznije felge .
 
Član
Ove a8 style felge su meni bas za ona skupa sredzivanja auta jer imaju tu dozu neke masivnosti i stila u sebi a stim dolazi i cijena, amere ne lozi ga da uzme :p ocu ja :D
 
Član
quattro je napisao(la):
damije da otkrijem sta ima u tim a8 felgama , svjet se lozi na njih ko lud , po meni su to daleko najruznije felge .

Svako ima svoj stil. Ako se dobro sjecam ti si nabacio sliku svog Audia sa Alessio Montecarlo felgama, haj ti meni reci sta tebe privlaci na onim petokrakama.
 
Legend
Jebo te petokraka u guzicu, pogotov onaj mojtekaro..

Ove S-line felge su mjera, i po meni do sada nije napravljena ljepsa felga. Ja da ikako mogu izvest, da se namontiraju uzeo bi. A vidicu i to mislim da ima neko rjesenje. O tom po tom.
 
Član
hheheeh jebo te isto tepsije . nisu skupe mogu ti nabavit sa ebaya. nemoj farbat bolid kupi te ratkapne
 
Član
daki je napisao(la):
Jebo te petokraka u guzicu, pogotov onaj mojtekaro..

Ove S-line felge su mjera, i po meni do sada nije napravljena ljepsa felga. Ja da ikako mogu izvest, da se namontiraju uzeo bi. A vidicu i to mislim da ima neko rjesenje. O tom po tom.

Ouuuuuu pa ti treba da budes ovdje primjer jer si moderator i trba da brises uvredljive postove! A ti isti kao i ostali! :) Ni meni se ne svidjaju petokrake, svijet se kod nas samo lozi na to! A ove felge kod Amera mi se svidjaju, a ove audijeve su isto super! Ali svako opet zna svoje!
 
Član
Amer-GTC je napisao(la):
Ovo su felge za tvoju skodu. Nisu ni skupe, kao OZ.

Ma odlucicu jos dok se ne dođe do para , a dotad gledam koje bi najbolje stajale i da nisu preskupe , ove sto su kod tebe na avataru(OZ) sam vidio na jednoj slovenskoj fabiji 17" ,jos auto spusteno pravo dobro izgledaju. Pa su mi one u uzem izboru, jer nije isto kad vidis felgu na slici kako izgeda i na autu namontiranu.

Da se dode do para , a ostalo ide ko podmazano.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top